PDA

Zobacz pełną wersję : Archiwum - uprawnienia do dokumentów ...



devnull
19-11-2007, 11:25
... przeniesionych do archiwum. Czytałem porady magdaa, zwiastuna i podobne wątki, ale nie znalazłem rozwiązania problemu. Ikona (link) e-mail w opublikowanym artykule wywołuje okienko umożliwiające wysłanie powiadomienia. Ok. Natomiast po przeniesieniu tegoż artykułu do archiwum ikona (link) wywołuje okienko z komunikatem "Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny. Musisz się zalogować".
Dotyczy to artykułu bez względu na metodę publikacji (moduł, archiwum blog jako link w menu) daty wygasnięcia (okreslona, nigdy) oraz sposobu przenoszenia (ręcznie, bot-em). Dodam, że komentowanie (AkoCommentBot) oraz ocenianie (JW AJAX Vote) działają nadal poprawnie. Pomocy ! Joomla! 1.0.11 Stable.
I co chyba istotne: po zalogowaniu się z frontu i po kliknięciu w ikonę pojawia sie komunikat "Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny." a zdanie "Musisz się zalogować" znika. No logiczne: zalogowałem się :)

devnull
19-11-2007, 23:43
Rozwiązanie pośrednie może być takie: utworzenie dodatkowej sekcji np. 'archiwum' oraz podrzędnych kategorii o nazwach miesięcy. Przenosząc artykuły na przełomie miesiąca do właściwej kategorii i robiąc linki np. w upublicznionym 'user menu' o nazwie 'archiwum' osiagam swój cel.Gdyby tak jeszcze - na wzór bota 'AutoArchive' - jakieś narzędzie automatyzujące ten proces, czyli przenoszenia z wielu kategorii do jednej o oznaczonym czasie, ha !. Albo z jednej sekcji (wszystkie bieżące artykuły) do właściwej kategorii (nazwa miesiąca) w innej sekcji (archiwum). Zbyt zagmatwałem ?

darecki
18-02-2008, 13:08
Ale AutoArchive tylko może przenosić do archiwum, co nie rozwiązuje problemu ;/

Czy istnieje jakiś komponent/moduł/bot który by w artykułach, które wygasły zmieniał ich koniec publikacji na never i przenosił do innej kategorii, np. archiwum wydarzeń/kino?

Czy to pytanie jest może na odrębny post? :)