PDA

Zobacz pełną wersję : TinyMCE i dodanie dodatkowego przycisku takiego jak {mosimage}



Hunterro
22-11-2007, 18:21
Dokładnie tak jak w temacie. Są te dwa przyciski które w okno edytora dodają stringi {mosimage} i {mospagebreak}. Chciałbym dodać trzeci taki przycisk.
Na razie doszedłem do tego, że pliki które determinują chociażby wstawiany string i wyświetlany obrazek jako przycisk znajdują się w katalogu:

mambots\editors-xtd

Oba przyciski mają tam po dwa pliki (jeden php drugi xml). Po zabawie z tymi plikami okazuje się co następuje:
- Skopiowanie obu plików, nadanie im odpowiednich nazw i odpowiednia modyfikacja ich treści nic nie daje (nic sie nie dzieje).
- Skopiowanie plików, nieznaczna zmiana nazwy i tych samych nazw w plikach nic nie zmienia.
- Modyfikacja tych plików daje efekty (można zmienić czy obrazek który jest guzikiem czy string wprowadzany do edytora).
- Usunięcie plików usuwa przyciski.

Wydaje mi się, że klucz tkwi w klasie stdClass jednak nie jestem pewien a samej definicji klasy nie udało mi się znaleźć póki co.

kobylinski
22-11-2007, 19:32
stdClass to wewnętrzna, predefiniowana w php klasa nie posiadająca metod i parametrów. Używa się ją jako szybka podstawa do generowania obiektów. Na pewno nie ma to nic wspólnego z tą klasą.