PDA

Zobacz pełną wersję : Wygineli? Przecież to nie były mamuty...



javelin
28-11-2007, 17:45
A tak poważnie po moich perturbacjach z Joomlą zniknęli mi użytkownicy, ale po kolei:

1. Była joomla 1.12 + admin pl
2. Upgrade do 1.13
3. Po problemach z updatem haseł powrót do 1.12
4. Instalacja świeżej 1.13 IE ISO
5. Wrzucenie na żywca tabel z 1.12 do 1.13 IE (działa, i nie ma problemu z hasłami :D)
6. Jednak okazało się że użyszkodniki zniknęli, tzn. o dziwo mogą się logować do strony, w bazie istnieją, mogą zarządzać swoimi kontami, nowi userzy mogą się rejestrować ale wszyscy userzy oprócz admina zniknęli z panelu zarządzania userami w backendzie przez co nie można nimi normalnie zarządzać od strony admina. Co ciekawe panel wyświetla dwie strony (tylu było użytkowników) ale puste. Wyświetlani są tylko admin oraz użytkownicy nowo zarejestrowani. Przeglądałem bazę ale nie zauważyłem tam niczego podejrzanego, ale pewnie się nie znam. Niestety brak tych userów rozjeżdża kilka komponentów, np nie można zarządzać osobami zapisanymi do Lettermana i są również problemy w Fireboardzie.

Czy ktoś mi może pomóc?? albo chociaż wskazać kierunek w którym szukać?

nexus246
30-11-2007, 14:19
Czy przerzuciłeś wszystkie tabelki acl?

javelin
07-12-2007, 07:52
Czy przerzuciłeś wszystkie tabelki acl?

Fakt nie przerzuciłem.

Ale, teraz po przerzuceniu faktycznie pokazali się użytkownicy lecz nowo tworzeni userzy nie są dopisywani do list jos_core_acl_aro ani jos_core_acl_groups_aro_map :/

javelin
18-12-2007, 11:11
Jakieś pomysły czemu tak się dzieje?