PDA

Zobacz pełną wersję : Ręczne ustwaienie miniatury



Mikoskay
20-03-2006, 17:43
Jak mogę ręcznie ustawić miniaturkę dla pliku wideo? Mój serwer nie obsługuje FFmpeg, więc nie mam innego wyboru.

Mikoskay
29-03-2006, 19:24
No ktoś chyba może mi pomóc, co?

Rybik
29-03-2006, 21:31
A owszem, może - brak odpowiedzi zwykle oznacza, że nie wiemy albo nie mamy czasu zaglądać na forum. Na przyszłosc proszę nie poganiac postów bo to niegrzecznie i spammersko.

Puścić film i zrobić screenshota np za pomoca Corel Capture, po zrobieniu zrzutu ekranu wytnij interesujący Cię fragment...

Mikoskay
30-03-2006, 08:36
Sorry, to tak w akcie desperacji... :)
A co do zrobienia obrazka to sobie poradzę, chodzi mi raczej o to, gdzie go umieścić i jak połączyć z plikiem.

Rybik
30-03-2006, 11:04
Przeczytaj swoj post i zobacz co z niego wynika ... to tak jakbym jako nieznajoma osoba napisal do Ciebie na gg "Słuchaj - jaką czcionką dać tytuł i czy lepiej niżej, czy wyżej ?"

adres, komponent ? - kiedy Wy sie nauczycie pisać na forum ? :/

Tak na czuja to wstaw miniature w takim formacie i tam gdzie leżą inne, w zależności jakiego komponentu uzywasz. Jeżeli to remository do ściagania plików to on chyba standardowo cos nie umie miniatur robić, Zwiastun będzie wiedział, jeżeli jakaś galeria to zajrzyj jak to robi standardowo i wyręcz ją w tym przez dodanie ręczne do katalogu.

Mikoskay
30-03-2006, 16:35
adres, komponent ? - kiedy Wy sie nauczycie pisać na forum ? :/ Och, wybaczcie mojąlamerską głupotę! Jak mogłem sądzić, że jeśli piszę na podforum Zoom Media Gallery, to zajarzycie o jaki komponent mi chodzi... :/

Jeśli chcesz więcej informacji:
Adres: http://www.mikoskay.prv.pl/
Joomla: 1.08 PL (iso)
Template: 247extender
Komponent: zOOm Media Gallery ver 2.5.1 RC1
Serwer: Apache/1.3.34 (Unix)
PHP: 4.4.0
MySQL: 4.1.13-standard
ImageMagick: Nie
NetPBM: Nie
GD1 library: Nie
GD2 library: bundled (2.0.28 compatible)
FFmpeg: Nie
Format pliku wideo: Windows Media Video
Płeć admina: mężczyzna

Jeśli coś opuściłem, to informujcie mnie jak najszybciej!

Judge
28-06-2007, 00:03
hmm ja mam inny problem i nie wiem czy to się tyczy ffmpeg czy bledy na swoim serwerze a mianowicie mam "serwer" na windzie i cala paczke krasnala ... apache mysql itp no i joomle wraz z zoom media gallery... moje pytanie brzmi skoro fotki mogę normalnie wrzucać pokazuja się minatury to dlaczego mp3 badz filmu juz nie moge... jak juz teoretycznie wrzuci pokazuje bład "connot find the xml file" nie wiem o co biega.. posiadam ver zOOm Media Gallery 2.5.1 RC1 rowniez niemoge zrobic update do nowszych ver ;/