PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zainstalować dodatku FCKeditor



Raffael
20-03-2006, 17:30
Witam :)

Zainstalowałem jakiś czas temu (joomla 1.0.7) fckeditor, bardzo mi się spodobał, ale nie działał tak jak powinien (kawałek edytora z prawej strony był po prostu obcięty...), więc teraz, kiedy mam już joomle 1.0.8 postanowiłem go zainstalować ponownie. Najpierw więc odinstalowałem edytor, przekopiowalem folder instalacyjny do katalogu /media i odpalilem instalacje w panelu admina.
Wyskoczył błąd o komunikacie:
Już istnieje plik o nazwie "%s". Próbujesz instalować ponownie ten sam komponent, moduł lub szablon.




Zdziwilem sie, wszedlem w folder mambots/editors i faktycznie byl tam fckeditor. Usunalem go i podjalem kolejna probe instalacji. Kolejny blad:
Plik o nazwie "%s" nie istnieje.

Co lepsze, po tym komunikacie znowu w katalogu mambots/editors laduje folder z fckeditor...
Wczesniej zainstalowalem go bez problemu, chociaz zdarzaly sie podobne cuda z modulami, czy komponentami, wtedy po prostu zastepowalem jakis modul/komponent tym ktory chcialem sobie wgrac. Wie ktos dlaczego sie tak dzieje i jak sie mozna z tym uporać?

Z góry dziękuję za pomoc

sogo
20-03-2006, 20:18
instalowałes moduł, potem odinstalowałes, przy odświerzaniu strony w pamięci była ta instalacja to Ci ponownie zainstalowało. Mnie to też na początku skołowało, ale chyba to jest feler joomli. Usuwam ręcznie i kombinuje dalej.
pozdr.