PDA

Zobacz pełną wersję : nowa galeria w zoommediagalery



gszymans
20-03-2006, 18:15
Hi chlopaki
Mam taki problem, instaluje zoommediagallery zoom_251rc1 na Joomla! 1.0.8 Stable, i wszystko jest ok, moge wejsc do konfiguracji pozmienić co chcę, ale jak wchodzę do tworzenia nowej galerii to wyskakuje mi coś takiego:

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/gszymanski/public_html/joomla/components/com_zoom/www/admin/new.php on line 271

Próbowałem zainstalować inną wersję galerii ale juz przy instalacji mi pisze:

Warning: include_once(/home/gszymanski/public_html/joomla/components/com_zoom/lib/language/english.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/gszymanski/public_html/joomla/administrator/components/com_zoom/install.zoom.php on line 30

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/gszymanski/public_html/joomla/components/com_zoom/lib/language/english.php' for inclusion (include_path='.:/usr/php/lib/php') in /home/gszymanski/public_html/joomla/administrator/components/com_zoom/install.zoom.php on line 30


_ZOOM_INSTALL_CREATE_DIR _ZOOM_INSTALL_CREATE_DIR_FAIL

_ZOOM_INSTALL_MESS_FAIL1

_ZOOM_INSTALL_MESS_FAIL2

_ZOOM_INSTALL_MESS_FAIL3

Warning: copy(/home/gszymanski/public_html/joomla/administrator/components/com_zoom/zoom.xml) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /home/gszymanski/public_html/joomla/administrator/components/com_installer/installer.class.php on line 362

mam:
Wersja MySQL:: 4.1.14
Wersja PHP:: 5.1.2


DZięki za wszelkie rady.

stone
20-03-2006, 23:30
Primo masz php 5 i boję się że to może być problem.
Natomiast ten komunikat

Warning: include_once(/home/gszymanski/public_html/joomla/components/com_zoom/lib/language/english.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/gszymanski/public_html/joomla/administrator/components/com_zoom/install.zoom.php on line 30
mówi że nie ma pliku na serwerze bądź jest pod złą nazwą lub uszkodzony

gszymans
21-03-2006, 09:24
A myślisz że PHP 4 jest lepsze?

dobra poradziłem sobie
problem był z krotkimi znacznikami .