PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon - podział na dwie równe części.



maslow_info
30-11-2007, 13:26
Witam wszystkich.

Poszukuję szablonu podobnego do niżej przedstawionego planu:


http://www.maslow.info.pl/aktual/foto/07_11/uklad.gif


Zależy mi, aby nie było typowego podziału na 'left', 'right', ale równy podział na dwie części. W zamierzeniu kolor żółty ma być stroną 'start', a biały moim własnym modułem, nie menu.

Proszę o pomoc.

dariusov77
01-02-2008, 20:14
Taka mała sugestia. A nie myślałeś nad tym aby dowolną tempatkę przerobić tak aby lewa kolumna miała szerokość 50%, środek 50% a prawą wyłączyć? Jeżeli to Ci nie pasuje to chyba widziałem taką templatkę ale płatna.

pozdrawiam
dariusov77

inkos
01-02-2008, 20:27
Taka mała sugestia. A nie myślałeś nad tym aby dowolną tempatkę przerobić tak aby lewa kolumna miała szerokość 50%, środek 50% a prawą wyłączyć? Jeżeli to Ci nie pasuje to chyba widziałem taką templatkę ale płatna.
Dariusov udzieliłeś odpowiedzi na post po ponad 2 miesiącach od jego publikacji. Co prawda w dniu jego publikacji nie byłeś jeszcze użytkownikiem tego forum ale to nie jest zbyt dobre wytłumaczenie. :( W tym czasie autor z pewnością znalazł rozwiązanie gdyż nie zgłaszał tego problemu ponownie. Chcesz pomóc to odpowiadaj na trochę "świeższe" tematy ;)

dariusov77
01-02-2008, 22:53
Witam Starszego Kolegę.

Mogę zaręczyć, iż nie chodzi mi o nabicie licznika bo nie zależy mi na rangach ani przywilejach. Po prostu pomyślałem, że jeżeli ja znajduję pomoc na tym forum to dlaczego nie mogę się podzielić tym co wiem z innymi którzy potrzebują pomocy. Zdaję sobie sprawę z tego, że ta wiadomość była stara i człowiek który ją napisał mógł już rozwiązać ten problem . Tylko są jeszcze inni użytkownicy, którzy mogą mieć podobny dylemat w przyszłości i natrafiając na ten post znajdą odpowiedź na pytanie. Sam wielokrotnie na tym forum spotykam się ze starymi, nierozwiązanymi pytaniami, które już dla kogoś są nie aktualne. Ale gdyby ktoś na nie odpowiedział nawet po czasie to z pewnością pomogło by mi to w rozwiązaniu moich problemów.
W każdym bądź razie dziękuję za uwagę i w przyszłości postaram się nie udzielać rad na Stare pytania.

Pozdrawiam
dariusov77

inkos
02-02-2008, 00:11
Po prostu pomyślałem, że jeżeli ja znajduję pomoc na tym forum to dlaczego nie mogę się podzielić tym co wiem z innymi którzy potrzebują pomocy.
Ok. Przyznaję iż trochę przesadziłem z tym postem. Zareagowałem gdyż zobaczyłem wczesniej kilka Twoich postów w których udzielałeś odpowiedzi na pytania sprzed 2 miesięcy. Przepraszam za nadgorliwość i proszę nie bierz sobie tego zbytnio do serca. Masz chęci to działaj nie tylko na forum ale też np. na polu lokalizacji dodatków do Joomla :) Nie tylko to forum ale i polska społeczność Joomla! potrzebuje zaangażowanych użytkowników.

Przepraszam wszystkich za offtopic - chciałem sprawę wyjasnić do końca.

p.s. Wysłałem Ci też wiadomość na PW w tej sprawie.