PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze znakiem wodnym - multithumb 2



mino
03-12-2007, 18:49
Witam. Cały dodatek działa mi świetnie, tylko mam problem ze znakami wodnymi. Już kombinowałem na wszystkie sposoby. Wpisywałem adres znaku wodnego począwszy od http://.... ograniczałem się do ścieżki dotyczącej tylko serwera i dalej nic. Ściągnąłem nawet znak wodny ze strony dodatku, wrzuciłem go do siebie i nadal lipton. Czy może mi ktoś pomóc ?
Może ktoś poda mi chociaż swoje ustawienia "Watermark options" to dojdę co jest nie tak ?

Co dziwne okazało się, że wyświetlanie znaku wodnego uzależnione jest od opcji Scramble image names? : CRC32 Tylko w takiej konfiguracji jest wyświetlany znak wodny...
Problem jest z jego ułożeniem, co wpisywać w pola:
Left position of watermark
Top position of watermark.

eman
10-01-2010, 14:37
Stary temat ale mam z tym problem ;/ doszedł juz ktoś oco w tym chodzi? na jednym zdjeciu mi pokazuje znak wodny na innym nie ;/ juz mi rece opadaja ;/

Edit:

Poradziłem sobie : więc tak przed każdą zmianą należy wyczyścić pamięć podręczną ! nowe ustawienia będą działały na nowo dodanych zdjęciach... nie działają wstecz!! nie wiem dlaczego w każdym razie ja nie potrafię zrobić aby nowe ustawienia działały wstecz.