PDA

Zobacz pełną wersję : mxcomment oceny niezalogowanych



ozeh
04-12-2007, 01:39
hejka, witam wszsytkich
mam takie pytanko
czy mozna na komponencie mxcomment "wymusic" zeby pozwalal na ocenienie artykulow w czasie wpisywania komentarza przez niezarejestrowanych uzytkownikow??
jakos nie znalazlem nigdzie w necie podobnej kwesti a na programowaniu sie nie znam :o
z gory dzieki za pomoc
pozdro

ps.
chyba ze ktos zna lepsze "gotowe" rozwiaznie w postaci innego systemu komentarzy i oceniania jednoczesnie

Dakota
05-12-2007, 20:40
oczywiście....poszukaj w ustwieniach komponentu
konfiguracja->potem pierwsza zakładka (general) i potem poszukaj Anonymous Comments ...jesli zaznaczysz tak wowczas komentarze będa mogli dodawać niezalogowani użytkownicy czyli wszyscy

pozdrawiam
dakota

ozeh
05-12-2007, 23:44
chyba nie wyrazilem sie dosc jasno :/
z wystawieniem komentarza przez nie zalogowanych niema problemu, chodzi mi o mozliwosc wystawiania OCEN (configuration/features/ user rating) jest tam wyraznie napisane w nawiasie, ze to jest dla zarejestrowanych uzytkownikow, ale widzialem (np. tutaj http://informatyka.suski.org ) ze mozna mxcomment'a dostosowac do wystawiania ocen przez niezalogowanych uzytkownikow.... i o cos takiego mi chodzi :)
moze jednak ktos ma na to jakis pomysl...
pozdro

juzio5
22-04-2009, 20:26
też tego szukałem, ale niestety jest podział na dwie grupy mogące dokonywać ocen:
- użytkownik zarejestrowany i poziom wyżej lub dwa poziomy: autor
Trochie kiepawo, bo mógłby być podział zarejestrowany i nie zarejestrowany