PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy



rafalz.83
04-12-2007, 00:54
Witam,

Mam problem ze swoją pierwszą stroną w joomli, nie umie się pozbyć takiego napisu, który mi się ukazuje na stronie : you are here: /tutaj nazwa zakładki/, jeszcze jakby było po polsku to w miarę ok ale jednak chciałbym to całkowicie usunąć. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Mam nadzieje że to nie jest wina templatki.
Druga rzecz o którą chciałbym spytać - to w jaki sposób dokonać czegoś aby wchodząc na daną zakładkę umieścić tam hasełko pobierz iodwiedzający mógłby sobie pobrać dany plik.

Proszę o zrozumienie - z joomla zacząłem przygodę tydzień temu. ( Przyznam szczerze, że mnie wkręciło troszkę).

dkint
04-12-2007, 07:14
Witam

Pytanie pierwsze -
Mam nadzieje że to nie jest wina templatki. - i tu się mylisz bo wg mojej wiedzy jest

Pytanie drugie - docman albo remository, poszukaj na pomoc.joomla.pl

pozdrawiam
Krzysiek

GOGOKOM
04-12-2007, 15:34
1. Daj link do strony lub napisz jaka to templatka
2. komponent/moduł "download"; link do pliku w artykule, menu itp - możliwości mnóstwo uzależnionych od potrzeb i inwencji szukającego
3. konkretnie tytułuj posty i zamieszczaj więcej informacji - uszanuj czas tych którzy chcę ci pomóc
Wpisz w google na polskich stronach "joomla" i podejrzyj jak to zrobili inni a info o rozwiązaniu szukaj w pasku adresu (rozwiązanie zazwyczaj samo się przedstawi w adresie)