PDA

Zobacz pełną wersję : Krok 1 - błąd nie prawidłowy login lub hasło :((



Spiro
04-12-2007, 14:03
Witam serdeczenie, mam taki oto problem z instalacją joomla wer.[ 1.0.13 Stable] hosting na nethosting.pl, zaznaczam, ze spełniam wszystkie wymogi instalatora (wszyskie opcje na zielono) lecz w 1 kroku pojawia się problem bo wyrzuca mi komunikat nieprawidłowy login/hasło, doskonale znam login i hasło do mysql i wiem, że są one prawidłowe ponieważ bez problemu loguje się do phpmyadmin, wszystko wydaje mi się ze jest poprawnie a tu ciągle ten komunikat.

Jeżeli, ktoś chciałby mi pomóc to podam dane które to będą potrzebne do instalacji, może ktoś coś wymyśli, bo sam juz nie wiem co jest nie halo.
Z góry dzieki.

Jakby co to tu podaje adres :

http://spiro.enetia.pl

kamax
04-12-2007, 14:14
Może zamiast localhosta wpisz adres tego hosta. Ja na moim serwerze muszę wpisać poprawny adres hosta, bo inaczej mam to co napisałeś

Spiro
04-12-2007, 14:23
wpisywałem adres ip bazy danych, wpisywałem różne adresy łącznie z portami i nic, być moze nie poprawne, co powinienem dokładnie tu wpisać? Teraz to właściwie bez znaczenia co wpisze bo i tak jest ten sam komunikat, więc mi równiez wydaje się ze to może być wina nazwy hosta.

Moze to pytanie laika ale co dokładnie mam wpisać w nazwie hosta ?jaki adres?