PDA

Zobacz pełną wersję : Multithumb - inny rozmiar miniaturek - sam chcę je zmieniać na stronie



ViperAS
05-12-2007, 22:00
Witam
Zainstalowałem sobie Multithumb lecz lekko mnie deneruje. Chodzi mianowicie o fakt, że chciałbym mieć możliwość zmiany rozmiaru każdej miniaturki z osobna, a nie tak jak to jest w Multithumb deklarować globalnie ich rozmiar. Zdarzają się różne zdjęcia (wąskie i wysokie bądź na odwrót) i nie zawsze globalna deklaracja rozmiaru się sprawdza... źle to wygląda... próbowałem zmieniać w artykule rozmiar fotki, ale i nie działa..
proszę o poradę..

magdaa
05-12-2007, 22:38
w samym dodatku masz napisane:

Nadpisywanie parametrów, pozwalające stosować różne ustawienia nawet w tym samym artykule
Większość ustawień dodatku Multithumb może być nadpisana w treści artykułu poprzez zastosowanie odpowiednich tagów:
{multithumb popup_type=greybox full_width=400} spowoduje wyświetlenie obrazu o szerokości 400 pikseli w oknie typu Greybox.
Nowe ustawienia stosowane są do końca artykułu lub ponownego ich nadpisania.

dkint
06-12-2007, 20:54
Witam

Alternatywą jest, ustawienie rozmiarów zdjęcia szerokość i wysokość na 0 w bocie i wrzucanie na serwer zdjęcia na zasadzie nazwa.jpg i jego miniatury nazwa.thumb.jpg, działa perfekcyjnie ...

pozdrawiam
Krzysiek