PDA

Zobacz pełną wersję : problem z zlogowaniem



lukasjakobs
06-12-2007, 14:44
Witajcie.

Otóż mam taki problem.
1. Zainstalowałęm sobie joomle z forum, ale forum było wyłączone w joomli
2. Wszystko działąło super do czasu jak zaczałęm potrzebować forum, ale niezintegrowane z joomlą,
3. Wiec wyrzuciłem zawartość katalogu forum.
4. W tym katalogu tj mojastrona.pl/forum zainstalowałem sobie phpbb by przemo.
5. I od tego czasu jooma przy próbie zalogowania wyrzuca mnie do katalogu forum mojego nowego.

Gdzie w joomli wyrzucić sprawdzanie czy jest forum czy nie ?
i żeby nie przeżucał mnie do forum?
Po prostu żeby jooma była joomlą z użytkownikami z cmsa a nie z forum?

Pozdrawiam

Fedajkin
07-12-2007, 22:29
Czytasz kolego czasem inne wątki? Po dacie rejestracji widzę, że czasu nie miałeś jeszcze... użyj 'szukaj' i nie powielaj wątków.

lukasjakobs
12-12-2007, 10:28
A czy nie mógłbyś mi podesłąć jakiegos linka, bo zapytań w tej sprawie jest conajmniej kilka, ale są one bez odpowiedzi!!

Fedajkin
12-12-2007, 11:47
Ok... przepraszam za ten naskok na Ciebie, doczytałem w czym tkwi problem i mogę Ci pomóc.

Gdzie w joomli wyrzucić sprawdzanie czy jest forum czy nie ?Wejdź w PA Joomli >> Komponenty >> Joomla-Przemo >> Config.
Sprawdź nazwy plików i teraz po ściągnięciu Joomla 1.0.13 nadpisz odpowiednie pliki Joomli. Teraz możesz pokusić się o odinstalowanie komponentu Joomla-Przemo.

i żeby nie przeżucał mnie do forum? Po prostu żeby jooma była joomlą z użytkownikami z cmsa a nie z forum?Po wykonaniu powyższych nie będzie Cię przerzucał i będzie osobna rejestracja na forum i na joomle.

Poprostu nie potrzebnie instalowałeś Joomla Power Edition. Jeśli nadal masz jakieś pytania, wal śmiało.