PDA

Zobacz pełną wersję : Most z "przemo";mp3player;domena;styl forum



jknick
06-12-2007, 19:55
Witam!
Mam pytania odnosnie Joomli!.

1. Pobrałem most joomli z phpBB"przema" ze stronki joomla.pl, lecz nie jest dla mnie do konca wystarczajacy. Ja chcialbym aby:1.jak ktos rejestruje sie na stronce, aby automatycznie rejestrowal sie na forum(i odwrotnie), 2.Aby jak sie zaloguje na stronce, byl zalogowany automatycznie i na forum(i odwrotnie)

2.pobrale ze stronki joomla.pl mp3player. Jest fajny, podoba mi sie wyglad, ale denerwuje mnie to ze 1.jest on ruchomy, mozna go samemu przesuwac, chcialbym aby byl w bocznej kolumnie i nie wychodził za jej granice, 2. i ze jest taki szeroki. Co mozna z nim zrobic, (i jak) aby pasowal do moich oczekiwan. Moze znacie jakies inne fajne mp3playery?

3.załozylem domene na xt.pl ale trzeba tam wstawic kod html na stronke, tylko nie wiem w ktory plik wstawic ten kod. Pobralem nawet html_mod, i wstawilem ten kod ale nadal brak aktywacji.

4.Czy da sie jakos w latwy sposob dopasowac styl forum do stylu joomli? Lepiej jest kopiowac jakies klasy z joomli, czy moze powoli samemu przerabiac styl forum?

oft
5.Kopia zapasowa z forum(wiem ze to nie ta tematyka forum ale..) Mam Kopie zapasowa z innego forum, teraz zalozylem sobie nowe i chcialbym przeniesc sobie ze starego na nowe moich userow i posty. Jak to zrobic? Obiło mi sie ze DumpLoaderem, czy to dobre rozwiazanie?

--------
Troche sie rozpisalem:pSzulalem w googlach odnosnie powyzszych tematow ale nie znalazlem wyczerpujacych odpowiedzi. Licze ze mi pomozecie:o
Z góry Wielkie Dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam!