PDA

Zobacz pełną wersję : Jak skasować napis "zmieniony" pod newsami i artykułami



quarion_blass
07-12-2007, 22:29
Jak w temacie, kompletnie nie wiem gdzie skasować ten napis razem z datą która się pojawia. Z góry dzięki za odpowiedź.

EDIT: Odpowiedź już znalazłem, wystarczyło tylko w pliku configuration.php zmienić wartość $mosConfig_hideModifyDate = '0' z "0" na "1".

magdaa
08-12-2007, 01:07
a po co grzebać w kodzie skoro masz do tego dostępne opcje w panelu admina ?

Konfiguracja globalna > zakładka "treść" > wyłączyć Data i czas modyfikacji

lub dla pojedynczego artykułu, w jego parametrach Data i czas modyfikacji > Ukryj

marvvid
14-12-2007, 11:15
a po co grzebać w kodzie skoro masz do tego dostępne opcje w panelu admina ?

Konfiguracja globalna > zakładka "treść" > wyłączyć Data i czas modyfikacji

lub dla pojedynczego artykułu, w jego parametrach Data i czas modyfikacji > Ukryj

Masz tutaj rację ale nie do końca - dlaczego? - Mianowicie ja mam podobny problem z edytorem mosCE 1.0.3 Final- komponent jest zainstalowany w Joomla 1.0.13 . Mianowicie niektóre funkcje edytora nie "pracują" prawidłowo.
1. Mając dany tekst i klikajac na >"wyśrodkuj" - owszem w oknie edytora następuje "wyśrodkowanie" tekstu , niby akceptuje zmiany po komendzie > "zapisz" (przy otwarciu na nowo danego artykułu - dany tekst jest "wyśrodkowany") - natomiast na stronie całość tekstu jest wyrównana od lewej strony.

2.Ustawienia parametrów artykułu - wybierając np. Data i czas modyfikacji -pole wyboru > "ukryj" , czy też: Nazwa autora - pole wyboru > "ukryj" , niestety cały czas te informacje są pokazywane na stronie przy danym artykule chociaż jak i w poprzednim przypadku przy wejściu w edycję danego artykułu zmiany te są widoczne - zapisane i figurują jako "ukryj".

Co Ty na to?
Pozdrawiam

zwiastun
14-12-2007, 12:30
1. To sobie, mój Panie, wywal wreszcie mosCE 1.03 final, bo jego żywot zakończył się wówczas właśnie. Działać na pewno działa, ale swoje bugi ma.
Jego następca - JCE osiągnął już wersję 1.1.8


2. Magda ma rację, do zmian w configu służy konfigurator Joomla!, różnica między zmianami ręcznie dokonywanymi a za pomocą konfiguratora w zakresie, o jakim mówisz, jest żadna! Poza tym, że operacja bezpieczniejsza.

3. Konfiguracja globalna decyduje o ustawieniach globalnych. Możesz je zmienić w ustawieniach pozycji menu, jeśli tam ustawisz pokaż datę, to się będzie pokazywać i pewno tu jest Twój problem. Podobnie, jeśli ustawisz Pokaż datę w konkretnym artykule

4. Wyśrodkowanie w edytorze nie działa, bo pierwszeństwo mają Twoje decyzje w arkuszu stylów CSS. Załóż styl dla akapitów, które chcesz wyśrodkować i stosuj ten styl, a nie wpisywany przez mosCE wprost do artykułu
atrybut ... align=center, który nie przynosi, jak widzisz skutków (pomijając inne jego "walory").