PDA

Zobacz pełną wersję : Jak podmienic edytor w administracji



Bodeha
08-12-2007, 16:32
Witam.
Mam problem poniewarz nie moge podmienic edytora ktory jest defaultowo zainstalowany na joomli.Z jakis mi nieznanych przyczyn podmienia mi tlo ze strony i staje sie bardzi nieczytelny.Po za tym jest poprostu niewygodny.Sciagnolem ze strony edytory teki ejak tinymce czy htmlarea ale po instlacje zadnych zmian ni e ma.Powidzcie o co z tym chodzi.Do tej pory radzilem sobie sam ale tu utknolem a sprawa pilna.Bardzo dziekuje za okazana pomoc.
Pozdrawiam Bodeha

magdaa
08-12-2007, 16:42
w konfiguracji globalnej ustaw nowy edytor, jako domyślny.
Sprawdź również w kontach użytkowników - tam też można ustawiać edytor

a co do tła ... to wejdź w Boty > Edytor WYSIWYG TinyMCE > Arkusz CSS szablonu ustaw na NIE

Bodeha
08-12-2007, 18:10
Magdaa bardzo ci dziekuje za pomoc i tak szybka reakcje.
Niestety mimo usilnych prob ni emoge nadal wywalic tego tla zmienilam jak mowilas w ustwainiecj zeby sie nie odwolywal do css (Template CSS classes) tu znaczylem No i nadal jest to tlo jak bylo to samo jest zreszta w innych edytorach , zawsze pojawia sie w innych to cholerne tlo. Jest jaks inna metoda na usuniecie tego tła?

Bodeha
10-12-2007, 23:32
z placu boju.. zauwazylem pewna zaleznosc ze jak zmieniam inna temlejtke to tlo sie zminie w zaleznosci od wyboru motywu.Czyli gdzies globalnie jest zapisane by bral tlo z templejtki..pytanie tylko gdzie.Pozmienialem we wszytkich edytorach czyli w moim przypadku 3 zeby nie odwolywal sie do css , probowalem tez by sie odwolywal w kazdym razie nie przynioslo to zadanych rezulataow.Jak to kurcze naprawic?