PDA

Zobacz pełną wersję : remository_3.21_pl - problem z 'Pobierz'



zabbo
12-10-2005, 12:05
Witam, mam problem z komponentem com_remository_3.21_pl.zip (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,2/)
po zainstalowaniu komponentu generalnie z malym wyjatkiem wszystko jest ok.

Natomiast po wstawieniu pliku, po stronie uzytkownika, klikniecie w FireFox na plik doc lub pdf otwiera sie okno przegladarki z krzakami? Czy mozna jakos tego uniknac? w przypadku np. mp3 tak juz sie nie dzieje.

Podaje link: http://lepszyszczecin.home.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=45&func=fileinfo&id=2

druga sprawa to nie wiem czy to bug, czy ja cosik nie rozumiem.
po wrzuceniu pliku do /uploads zogdnie z instrukcja wchodze w Przypisz niepodlinkowne pliki - moge je jedynie skopiowac do schowka albo usunac z serwera - to tak wyglada zawsze?

z gory dziekuje za pomoc.

stone
12-10-2005, 12:12
A jak sie nazwy plik który jest do pobarania ze strony do której dałes link?

zabbo
12-10-2005, 13:26
apel_ws_estetyki_szczecina_tekst.pdf

a jako link:
//downloads/uploads/apel_ws_estetyki_szczecina_tekst.pdf

josh
12-10-2005, 13:43
ani w jednym ani w drugim wypadku nie mam mozliwosci ani pobrania ani obejzenia tego pliku

poza tym ten plik ktory podales ma rozszerzenia htm wiec logiczne jest ze sie otwiera a nie pobiera

czy w konfiguracji remosa masz wpisane jako pliki dozwolone pdf?

zabbo
12-10-2005, 13:49
poza tym ten plik ktory podales ma rozszerzenia htm wiec logiczne jest ze sie otwiera a nie pobiera

//downloads/uploads/apel_ws_estetyki_szczecina_tekst.pdf - tak wpisuje w Dodaj plik w polu Adres URL pliku wiec na koncu jest pdf nie htm?


czy w konfiguracji remosa masz wpisane jako pliki dozwolone pdf?
tak.

josh
12-10-2005, 14:08
zgadza sie ale pobieraqjac ten plik od Ciebie ze strony jest on pobierany jako com_remository_startdown.htm

jak masz chec to wyslij mi na PM login i haslo do admina to zerkne w konfiguracje

pozdr
josh

stone
12-10-2005, 14:22
Zmień nazwę na krótka (np 8 literowa) be polskich znakow polskich i spejcalinych