PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją szablonów i komponentów na serwerze TP SA



pios
09-12-2007, 14:57
Witam.
Problem dotyczy instalacji tylko szablonów i komponentów "Nie można utworzyć katalogu.....". Bez względu jakie jest kodowanie (instalowałem obie wersje) nie można zainstalować żadnego komponentu ani szablonu. Instalują się natomiast boty. Problem dotyczy serwera w TP SA (hosting.internetdsl.pl). Czy ktoś zna przyczynę i być może rozwiązanie.:confused:

Pozdrawiam Piotr

eggforever
09-12-2007, 17:13
też tak mam, na serwerze jest włączone safe mode i niestety uniemożliwia to dodawanie modułów i komponentów standardową metodą. Ja zmieniłem hosting na inny bo z TP się nie dogadałem

pios
10-12-2007, 20:48
Problem dotyczy jednak tylko szablonów i komponentów. Prawidłowo instalują się moduły i boty. Czy to sytuacja normalna przy włączonym safe mode

eggforever
10-12-2007, 21:43
niestety tak
ja szablony wgrywalem normalnie ftpem po uprzednium rozpakowaniu a komponenty to juz inna bajka, opisane to jest na stronie joomli. po przeczytaniu recznej instalacji dalem sobie spokoj i wykupilem hosting za 34zl rocznie i mam z tym spokoj