PDA

Zobacz pełną wersję : Konfiguracja Mambohelpdesk ale jak?



rolando
21-03-2006, 21:37
Witam czy ktoś mógłby mi pomóc i skierowac na właściwą drogę jak skonfigurować i używać tego komponentu? Nie wiem jak dodać kategorię i tym podobne a nie mogę nigdzie znaleźć jakiegoś tutoriala pl. będę wdzięczny pozdrawiam.

zwiastun
22-03-2006, 03:28
A czy komponent ktoś sprawdzał pod Joomlą? Bo nie jestem pewien, czy działa?
Konfiguracja odbywa się na stronie frontowej

rolando
22-03-2006, 22:14
Witam dzięki za odpowedź komponnt zainstalował się poprawnie i bez problemów. po dodaniu go do menu można z niego korzystać ale nie wiem czy do końca działa jak należy bo nie mogę dodać kategorii i już wiem co jest nie tak a mianowicie przycisk dalej "chowa"się pod pole modółu. jednym słowem nie trzyma się szerokości okna głównego czy może wiesz Zwiastun jak to zmienić?
Witka ponownie modół jednak nie działa :-( nie można dodać kategorii lub nie wiem jak to zrobić po wpisaniu nazwy kategorii daję dalej ale nic się nie zmienia nie można wybrać niby utworzonej kategorii.

robakx1
11-02-2010, 19:44
Potwierdzam ten sam problem. czyli brak możliwości zrobienia czegokolwiek na stronie frontowej, łącznie z dodaniem kategorii i ustawieniami. Niestety komponent nie działa.

Testowane pod Joomla 1.0.15

Może warto go wyrzucić z zasobów ?

zwiastun
11-02-2010, 20:06
Dajcie sobie z tym spokój, to niebezpieczny komponent, napisany przed wiekami, wymaga włączenia rejestracji zmiennych globalnych. To można traktować dziś co najwyżej jako lekturę dla autora opracowania na nowo!