PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent do odtwarzania divx ?



yomas
10-12-2007, 12:49
Witam panowie,

Czy jest (a jeśli tak to jak się nazywa) komponent dzięki któremy po skopiowaniu linka, będę mógł na swojej stronie prezentować pliki video macie DIVX ?

PRZYKŁAD:

Chciałbym wrzucić na stronę np video znajdujące się pod tym linkiem (kod do umieszczenia na strone w ramce pod video):

http://www.stage6.com/user/spiteyourface/video/1828994/Monty-Python-and-the-Holy-Grail-in-LEGO

Mimo skopiowania kodu, video nie wyświetla się na mojej stronie, prawdopodobnie dlatego, że jest w formacie DIVX. Nigdy nie miałem problemu z umieszczaniem na swojej stronie video z innych serwisów i w innych formatach.

Przy publikowaniu artyklułu, po kliknieciu przycisku "insert/edit embedded media", w "Type", mam tyklo: Flash, QuickTime, Shockware, Windows Media. Real player".

Czy wobec tego jest jakis komponent, dzieki ktoremy bede mogl umieszczac pliki w formacie DVIX ?

Z góry dziękuje za pomoc :) pozdrawiam

pawelj_lbn
15-12-2007, 13:45
polecam bot_plugin_jw_allvideos_2.4-pl
pozdrawiam

ma duże możliwości, przy instalacji masz instrukcję użytkowania - radze przeczytać:)
mi na localhost działa bez problemu, przy instalacji na serwerze miałem problemy (przy joomla 1.0.11pl)

Sova
16-12-2007, 04:33
albo plugin: Jogadgets

Phonk
20-01-2008, 23:16
Filmiki ze stage6.com udało mi się wrzucić jedynie przez bazę danych.
Jak wklejałem kod w edytorze, korzystając z podglądu HTML to po zachowaniu dużo parametrów było automatycznie kasowane i nie dało się wyświetlić filmu.
bot_plugin_jw_allvideos_2.4-pl oraz Jogadgets nie pomogły. Przyczyna prawdopodobnie w tym że do wyświetlania filmu w formacie .divx potrzeba playera divixa.

Rozwiązaniem byłby jakiś dodatek który pozwala dodać kod html i gwarantował że nic go nie zmieni.
Jeśli ktoś zna taki to będę wdzięczny , bo inaczej za każdym razem będę musiał grzebać w bazie danych. :)

Phonk
21-01-2008, 22:08
Jest rozwiązanie

Pod tym adresem [link (http://www.joomlaos.de/Downloads/Joomla_und_Mambo_Mambots/Stage6_Mambot.html)] znajdziesz plugin który pozwala bardzo prosto dodawać filmy z stage6.com

{stage6 id=i tu dajesz id filmu na stage6}

i to wszystko

Pozdrawiam

yomas
20-03-2008, 19:52
No niestety Stege6.com padło :/ :/ :/ Katastrofa jak dla mnie.

Panowie, ale jeszcze jedno pytanie, odnośnie odtwarzania FILMOW W FORMACIE dvix, bo jak sie okazuje All Videos Plugin nie załatwia problemu.

Przeczytalem cala instrukcje do tego komponentu, mimo to jednak mam wciaz problemy z wyświetlaniem filmow Z OBCEGO SERWERA.

Przykład:

adresstrony.pl/katalog/katalog/plik.dvix

W tresc artykułu umieszczam zgodnie z opisem:
{dvixremote}adresstrony.pl/katalog/katalog/plik.dvix{/dvixremote}

MIMO TO PLIK SIĘ NIE WYSWIETLA !


Zgodnie z dokumentacją komponent ten obsluguje formaty:

flv (zalecany format do transmisji video)
.swf
.mov (drugi zalecany format do transmisji video)
.mp4 (obsługuje zarówno format video, jak i audio)
.wmv (.asf lub .asx są nie załączone, ponieważ uważa się je za martwe formaty)
.avi (używające dowolnego kodeka, ten zawiera DivX)
.mpg i .mpeg
.rm and .ram (Real Media - obsługuje zarówno format video, jak i audio)
.mp3
.wma
______________________

Moze macie jakies inne propozyche co do tego, jak umieszczac w trescia artykułów, pliki w formacie dvix, znajdujące się na obcym serwerze (bo tylko o takie pliki chodzi, dodam iz nie sa to zadne serwisy typu YouTube itp)

blutube
22-10-2008, 15:11
pojawila sie nowa strona stageVU ale nadal nie ma zadnego komponentu czy bota zeby postawic odtwarzacz divx na strone.zna ktos sposub jak mozna wstawic odtwarzacz divx majac kod HTML do odtwarzacza?

Jac
22-10-2008, 16:44
Wypróbuj Moseasymedia http://brilaps.com/index.php?content=moseasymedia

blutube
31-10-2008, 15:24
witam.Moseasymedia nie pomoglo moze jakis inny modul komponent musi byc jakis sposub na wklejenie kodu html do tresci artykulu prosze o pomoc pilna.dzieki