PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł na wszystkich stronach z wyjątkiem startowej



maslow_info
11-12-2007, 15:39
Witam wszystkich

W jaki sposób mogę zamieścić moduł (zwykły moduł z animacją .swf) aby wyświetlał się on na wszystkich podstronach z wyjątkiem startowej ?

Jak zaznaczę, aby wyświetlał się w pozycji "top" na wszytkich stronach, to rowala mi główną, bo jest niewymiarowy. Nie mogę też zaznaczyć wszystkich podstron z osobna z wyjątkiem startowej, gdyż lista dostępnych stron nie zawiera artykułów.

Bardzo prosze o pomoc.

floyd
11-12-2007, 15:43
Wejdź w edycję danego modułu i w tabeli Przypisz do stron | pozycji menu (po prawej) zaznacz strony na których ma się wyświetlać - zostaw niezaznaczoną jedynie stronę główną.

maslow_info
11-12-2007, 15:46
"Nie mogę też zaznaczyć wszystkich podstron z osobna z wyjątkiem startowej, gdyż lista dostępnych stron nie zawiera artykułów."

Baner ma wyświetlać się na wszystkich stronach, także w artykułach, których lista ta nie zawiera.

floyd
11-12-2007, 16:06
Ta lista nie jest spisem wszystkich artykułów tylko stron i pozycji menu. Przypuszczam, że masz jakieś artykuły (statyczne lub inne) które są linkowane z meinmenu. I teraz jeżeli ustawisz aby baner wyświetlany był na wszystkich stronach oprócz głównej (wlasnie z meinmenu) to w momencie kliknięcia odnośnika do artykułu baner zniknie.
Musiałbyś zrobić drugie menu (pod głównym) i z niego linkować arty. Wtedy baner będziesz mógł ustawić na to menu pomijając meinmenu i wszędzie będzie oprócz startowej.