PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z com_jaclplus_1.0.8.zip



cez
22-03-2006, 10:29
Mój portal wymaga więcej poziomów dostępu niż umozliwia to joomla w standardzie. Na tym forum znalazłem sugestie co com_jaclplus_1.0.8.zip. Zainstalowałem ten komponent na nowej instalacji 1.08 stable (interfejs użytkownika polski, admina angielski). Niestety system generuje błędy:
Notice: Undefined variable: adminLanguage in /data/www/html/joomla/administrator/templates/joomla_admin/login.php on line 50

Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/html/joomla/administrator/templates/joomla_admin/login.php on line 50

Czy ktoś próbował tego komponentu na polskiej wersji Joomli?

magic
22-03-2006, 13:08
Notice to ostrzeżenie PHP o nie dość zgodnej ze standardami programowania składni kodu. W prawie wszystkich wypadkach - nie ma to żadnego wpływu na działanie programu. W tym wypadku: została użyta zmienna, która nie została wcześniej zdefiniowana.
Ponieś sobie w php.ini poziom komunikatów o błędach - np. na Errors
Twoje obecne ustawienia stosuje się w zasadzie wyłącznie dla celów developerskich (na czas tworzenia oprogramowania) - na serwerze produkcyjnym. Na serwerze docelowym (internetowym, np. twojej firmy hostingowej) żaden Notice ani Warning zwykle nie jest wyświetlany (poziom ustaiany jest zwykle j.w.).
Jak ci bardzo zależy - zdefiniuj tą zmienną ... ;)

cez
22-03-2006, 15:07
Dzięki, na razie to chyba rzeczywiście wystarczy