PDA

Zobacz pełną wersję : JCE Editor znika



inferior
17-12-2007, 13:06
Witam,

pod kilkoma Joomlami :-) Zniknął mi w administracji - przy dodawaniu nowego materiału np. arta - PANEL JCE Editora. W komponentach da się wejść a każdą opcję.

Edytor nie działa zarówno pod FF jak i IE7, w pracy działał w domu już nie ...
Może ktos może podpowiedzieć gdzie szukać, by rozwiązać problem?

Joshua
18-12-2007, 23:46
jak w pracy dalej działa to sprawdź co zablokowałeś, zmieniłeś w swoim systemie

inferior
19-12-2007, 11:47
jak w pracy dalej działa to sprawdź co zablokowałeś, zmieniłeś w swoim systemie

By nie pozostawiać tematu bez odpowiedzi. Nic nie zmieniałem... Różnica jest jedna: sposób łączenia się z internetem W domu korzystam z karty UMTS Orange (sic!) ... Coś operator musi filtrować i widocznie np. Java nie działa jak należy ... To jest ten powód (wcześniej nie występował). Operator zwiększył prędkość w okolicy mojego domu - przeszedłem automatycznie z EDGE na UMTS/HS - ... To wystarczyło :-) Gdyby komuś coś podobnego sie przytrafiło - będzie już wiedział gdzie m.in. może być przyczyna. Dzięki za odpisanie :-)

torrent
14-01-2008, 17:22
Proszę o wsparcie, mam podobny problem. Taka sytuacja spotkała mnie również w grudniu. Porobiłem przeróżne testy i wyszło, iż to sprawka "fachowców" z orange. Zgłaszałem problem, ale mnie ol... Jakiś idiota konsultant popisał parę bzdur. Dla mnie wyszło, że winna kompresja. Ale oni uważają, że kompresja tyczy się tylko obrazków. Nie wysyłają techników i nie mogę im nic udowodnić, bo i jak? Przeraża mnie fakt, iż taka niewiedza panuje niby w poważnych firmach! Sęk w tym, że u mnie raczej nie ma UMTS, a i modem go nie obsługuje. Jaka rada?

inferior
14-01-2008, 19:34
Proszę o wsparcie, mam podobny problem. Taka sytuacja spotkała mnie również w grudniu. Porobiłem przeróżne testy i wyszło, iż to sprawka "fachowców" z orange. Zgłaszałem problem, ale mnie ol... Jakiś idiota konsultant popisał parę bzdur. Dla mnie wyszło, że winna kompresja. Ale oni uważają, że kompresja tyczy się tylko obrazków. Nie wysyłają techników i nie mogę im nic udowodnić, bo i jak? Przeraża mnie fakt, iż taka niewiedza panuje niby w poważnych firmach! Sęk w tym, że u mnie raczej nie ma UMTS, a i modem go nie obsługuje. Jaka rada?


Nic nie poradzisz :-)
Dobrze, że np. nie ma filtra na "free" pocztę, albo inne "pomysły"......

Jedyna rada poszukaj innego edytora (lub pracuj w htmlu - z tym ze przy duze ilości artów - to się nie da) ...

Wiem, że któryś z "prostrzych" edytorów działa ;-)

torrent
15-01-2008, 09:09
W umowie nie ma ani słowa, iż usługa dostępu do internetu świadczona jest z ograniczeniami. Jeżeli wymagania techniczne są spełnione (np. poziom sygnału) operator nie może wybierać co mi się ma wyświetlać na ekranie! Coś zmienili, coś aktualizowali i sami nie wiedzą jakie konsekwencje z tego wynikły. Dla mnie to jest śmieszne, ponieważ świadczy o poziomie wiedzy osób pracujących w orange. W większości to jednak konsultanci, którzy mają sprzedać, a w razie problemów - mydlić oczy! W pismach tłumaczą, iż klient jest sam sobie winny, ponieważ kupił bilet na mecz i powinien wiedzieć, że na tym stadionie jest 2000 miejsc, a nie 20000! Trzeba był nie kupować, a nie narzekać teraz, że ciasno! Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! W końcu posiedziałem i złamałem problem polskich znaków. Teraz stronkę robię lokalnie (edytuję) i wrzucam całość na serwer. A niech się chłopaki cieszą w swojej mądrości w orange... Wkrótce dam sobie z nimi spokój... A wtedy znowu będę ważny, będą mnie szanować, namawiać, zachwalać, nawet przyjadą do domu, do chwili zakupu będę czuł się wielki i ważny... Pozdrawiam