PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka galeria nalepsza dla szkolnej strony



dividos
17-12-2007, 13:22
Co byście polecili na szkolną stronę interentową:
PonnyGallery, Zoom czy może coś jeszcze innego?

Chciałbym by była możliwość umieszczanie niektórych zdjęć z galerii (bądź miniaturek) w artykułach - bez ich klonowania.

No i nie wiem czy jest taka możliwość by automatyczny podczas przesyłania były zmniejszane zdjęcia do zadanego formatu (problemem nie jest wielkość pojedyńczego pliku -mam 64MB - a raczej ilość miejsca na serwerze).

Mam nadzieję że kotś z bardziej doświadczonych pomoże :)

pozdrawiam
newbe

Fedajkin
19-12-2007, 10:56
Nie znam Zoom'a więc będzie nieparlamentarnie jeśli napiszę, że polecam Pony, w każdym jednak razie, pracuję na "Kucyku" i bardzo go sobie chwalę... przykładowa galeria u mnie na stronie...

dividos
19-12-2007, 11:02
No zajżałem właśnie. Powiedz jak zrobiłeś że w miniaturce po lewo pojawia się losowo obraz z galerii?

Widziałem gdzieś jeszcze na stronie że ktoś miał kilka zdjęć które cyklicznie zmieniały się bez odświerzania strony - coś jak pokaz slajdów w pony. Ktoś wie jak to zrobić??

Fedajkin
19-12-2007, 11:05
Jest moduł do tego... jak i również moduł slideshow.

gielo
02-01-2008, 22:27
ja kiedyś korzystałem z ponny ale jakieś błedy po czasie wynikały. nie można było dodać zdjęć i i kilka innych problemów. myśle że to wynikało po zmianie jakichś ustawień przez hostingodawce ale bardzo uciążliwe to było i usunąłem. teraz sam szukam jakiejść fajnej galerii na inną stronę

keicaM
05-01-2008, 16:55
Zainteresuj się Datso Gallery:
www.datso.fr (http://www.datso.fr)
Obecnie zdecydowanie najlepszy komponent galerii do Joomli!