PDA

Zobacz pełną wersję : AdsManager - gdzie ustawić liczbę wyświetlanych ostatnio dodanych ogłoszeń?



gucio_ok
17-12-2007, 14:13
Witam!!

grzebałem po necie, lecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż AdsManager (a właściwie jeden z jego modów) oferuje wyświetlanie w dowolnej części strony ostatnio dodanych ogłoszeń. Moje pytanie brzmi: gdzie można ustawić ilość wyświetlanych nowododanych ogłoszeń ???

Czy to zależy od wielkości strony? mod wyświetla mi 3 ogłoszenia, a potrzebuję, żeby wyświetlał mi dwa :)

z góry wielkie dzięki za pomoc!!

pozdrawiam

zwiastun
17-12-2007, 16:52
W parametrach modułu Moduły =>Nazwa modułu => Ilość ogłoszeń [Number of Ads]

gucio_ok
17-12-2007, 17:03
niestety nie posiadam tam żadnych możliwości konfiguracyjnych... Jest puste pole "parametry modułu", ale nie ma pojęcia jak ten parametr ma wyglądać.... nie znam php, a to pewnie coś z tym związanego...

Mógłbyś podać co wrzucić jako parametr do tego modułu, żeby wyświetlał np. 2 ogłoszenia z ostatnio dodanych ?

korzystam z adsmanager_2.1.8-iso

gucio_ok
18-12-2007, 21:02
jeszcze jakby mi ktoś mógł pomóc.... gdzie można zmienić kolor na jaki wyświetlany jest adres mailowy? przeszukałem forum, znalazłem, że trzeba edytować style CSS - logiczne :) Jednakże po edycji stylu CSS dotyczącego kontaktu (zmiana koloru) wszystkie dane kontaktowe otaczane są ramką w tym właśnie przeze mnie wybranym kolorze...

Nie znam się zbytnio na CSS, ktoś coś podpowie?
dla ułatwienia podam stronkę, żeby można było zobaczyć jak to wygląda: www.motorbikeshop.pl

Rozwiązanie pewnie jest proste, ja jednak się na tym nie znam, więc proszę o podrzucenie modyfikacji/kawałka kodu, będę ogromnie wdzięczny!

PS. sprawa ilości wyświetlanych ogłoszeń dalej aktualna ! ;)

dr.snake
16-05-2008, 13:53
Witam
Miałem podobny problem z modułem adsmanager ads / random. Rozwiązałem problem w ten sposób, odinstalowałem moduł w wersji PL a zainstalowałem Oryginał ENG i parametry pojawiły się w tym pustym polu, między innymi liczba ogłoszeń oraz losowe, najpopularniejsze czy ostatnie
pzdr :cool:

tomsson
24-01-2010, 21:43
ja mam problem tego typu ze parametry mam i mam ustawione na 8 a pokazuje tylko 4 ostatnie ogloszenia :(