PDA

Zobacz pełną wersję : GALERIA - Szukam fajnej galerii, niezawodnej, prostej, z uploadem



krzywy
17-12-2007, 22:34
Jak w temacie: szukam fajnej galerii, prostej, z uploadem plików bezpośrednio z panelu. Próbowalem Expose [podoba mi się, spełnia moje kryteria] ale nie mogę "wejść" do tego komponentu, kilka razy przeinstalowywałem tą galerię i to samo. Mam też 2-gą strone gdzie jej używam i działa tip-top! Nie wiem o co chodzi... Niekoniecznie szukam rozwiązania tego problemu, jestem otwarty na ciekawe propozycje komponentów galerii.
Pozdrawiam :rolleyes:

klausania
18-12-2007, 15:23
Hm.... Expose to bardzo fajna galeria, sama jej obecnie używam na stronie. Jednak miałam taki sam kłopot, należy wpisywać hasło domyślnie ustawione czyli: manager .Profil administratora joomla i tak jest zabezpieczony, więc to hasło jest dość zbędne,no i raczej nie radziłabym go od razu zmieniać. Expose nie jest całkiem widoczna (chodzi mi o panel admina) w rozdzielczości 800x600. Dość dobry jest również komponent: Xe gallery IM pl, który można pobrać tutaj: http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_docman/task,doc_download/gid,272/Itemid,66/

Pemal
19-12-2007, 21:56
A może ktoś zna namiary na działające galerie, żeby je mozna było wcześniej zobaczyć.
Pemal

krzywy
19-12-2007, 22:45
Doskonały pomysł! Podzielam pytanie kolegi wyżej !!