PDA

Zobacz pełną wersję : joomla - mehdi - coppermine - problem przy przepisaniu domeny



piotr_kow
23-12-2007, 15:10
Joomla! i coppermine mam połączone mostkiem (mehdi). Strona znajduje się w katalogu www.mojanazwa.home.pl/joomla, galeria z kolei w www.mojanazwa.home.pl/galeria. I do tego momentu wszystko działało. Kiedy do strony w joomla! przypisałem domenę (z przekierowaniem na mój katalog /joomla) www.mojadomena.pl i chcę wejśc do galerii pojawia się komunikat:

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '//includes/version.php' (include_path='.:/:/usr/php/pear') in /joomla/includes/joomla.php on line 75

W konfiguracji galerii (w bazie danych, bo do strony, a tym samym panelu administratora, nie mogę się dostać) zmieniłem "full_forum_url" na "www.mojadomena.pl" (to samo znajduje się w ustawieniach mostka i zmiennej $mosConfig_live_site w Joomla!.

Być może ma ktoś jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?

pozdrawiam serdecznie :)

-------------

Zauważyłem, że sprawa może zależeć od wartości zmiennej $mosConfig_absolute_path, tj. gdy $mosConfig_absolute_path = '/'; chodzi joomla!, nie chodzi galeria, gdzy $mosConfig_absolute_path = '/joomla'; jest odwrotnie (strona w katalogu www.mojanazwa.home.pl/joomla, galeria w www.mojanazwa.home.pl/galeria). W każdym razie nie rozwiązuje to problemu.


-------------

PROBLEM NIEAKTUALNY, PROSZĘ ADMINISTRATORÓW O WYKASOWANIE TEMATU, dziękuję i wesołych świąt :)