PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualnosci - nie wyswietlaja sie.



soulman
23-12-2007, 17:36
Szukam pomocy. Mam nadzieje ja uzyskac tutaj :-)

Opisze problem.
Mam witryne (tworze ja dopiero, bo przejalem paleczke po gosciu i staram sie ja zaprojektowac od nowa, tak, zeby byla jak najbardziej funkcjonalna i przejrzysta).

Jest stworzonych kilka sekcji. W kazdej z sekcji jest kategoria "Aktualnosci".

Przy wprowadzaniu artylulow do aktualnosci, z tych roznych sekcji, zaznaczam, ze maja pojawiac sie na stronie startowej.
Niestety, nie wyswietlaja sie tam. Szukalem problemu i niestrety nie znalazlem rozwiazania.

Jedynie co mozna zrobic, to stworzyc nowe menu, nieopublikowane, gdzie umieszczone sa linki do wszystkich kategorii "Aktualnosci" z kazdej sekcji.

Wynik - wyswietlaja sie niestety tylko aktualnosci z kategorii, ktora ma najwyzsze ID.

Nielogicznym jest dodawanie dwukrotnie tego samego artykulu, tak aby pojawil sie w kategorii "Aktualnosci" swojej sekcji, jak rowniez w kategorii "Aktualnosci wszystkie" w osobnej sekcji.

Jakies rozwiazanie?
Z gory dziekuje za pomoc.

soulman
28-12-2007, 12:53
Problem jak zwykle znajduje sie pomiedzy oparciem fotela a monitorem.
Kwestia odpowiedniego przyporzadkowania.
Stworzylem osobna sekcje "aktualnosci" z odrebnymi kategoriami i wyswietlam na stronie glownejzawartosc tej sekcji.

Jak sie chce, to sie potrafi wymyslic rozwiazanie :-)

Horror
28-12-2007, 14:44
Wiecie co mnie wkurza na tym forum? Jest tak dużo mądrych ludzi jak soluman, ale nie potrafią w żaden sposób pomóc, tylko piszą głupoty.