PDA

Zobacz pełną wersję : Forum pod 1.0.11



majkelnajt
26-12-2007, 11:25
Witam wszystkich bardzo serdecznie mam pewien problem dotyczącym forum simpleboard 1.1.0. Instalacja przebiega bez problemu konfiguracja również ale jest problem bo na stronie gdzie znajduje się forum nie ma możliwości dodania nowego postu czy tematu przez gości lub zarejestrowanych osób. Wiem że tematów o forum pod joomla jest wiele natomiast nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi. Jeżeli ktoś ma w pełni działające forum pod joomla 1.0.11 chciałbym wiedzieć jakiego forum używa z góry wszystkim dziękuję za odpowiedzi i życzę wesołych świat i szczęśliwego nowego roku.

sogo
26-12-2007, 11:29
źle czytasz lub rozumiesz instrukcję, na forum też wiele razy i ja o tym pisałem , forum jest dwustopniowe, napewno dopiero założyłeś fora tematyczne. Załóż w nich tematy jako podrzędne, dopiero w nich będzie możliwość pisania postów,
p.s. simpleboard jest już nie rozwijanym projektem, po nim było joomlaboard i też jest nierozwijane.. Nowe forum dla joomla to Fireboard oparte na poprzednikach. Wkrótce na joomlapl.com bedzie jego spolszczona najnowsza wersja 1.04. Opisana wyżej zasada tworzenia struktury forum odnosi się także do Fireboard. Odezwij się na priv
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.
pozdr.