PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z synchronizacją.



MarkII
27-12-2007, 19:28
Zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją.
Konto admina oczywiście wpisywałem sam, tu nie ma problemu.
Stworzyłem drugiego użytkownika i w synchronizacji dałem wyślij. Dzięki temu do bazy forum dopisał się user. Gdy dodaję kolejnych userów, to nie mogę ich już przetransportować do phpbb. Jest komunikat, że niby się zsynchronizowało, ale po lewej wciąż widać, że jednak nie. No i baza forum sie nie zmienia.
Próba dodania nowego użytkownika z poziomu forum (rejestracja) daje następujący błąd:


Could not insert data into users table

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_users (user_id, username, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_interests, user_from, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_sig_image, user_avatar, user_avatar_type, user_viewemail, user_viewaim, user_aim, user_yim, user_msnm, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_viewonline, user_notify, user_notify_gg, user_notify_pm, user_popup_pm, user_timezone, user_lang, user_custom_color, user_custom_rank, user_style, user_gender, allowpm, user_level, user_allow_pm, user_birthday, user_next_birthday_greeting, user_ip, user_ip_login_check, user_active, user_actkey) VALUES (8388608, 'aaaa', 1198775492, '0b4e7a0e5fe84ad35fb5f95b9ceeac79', 'aaaa@wp.pl', '', '', '', '', '', '', '', '', '', 0, 1, 1, '', '', '', 1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 1, 1, 'polish', '', '', 1, '0', 1, 0, 1, '999999', '0', '7f000001', 1, 1, '')

Line : 948
File : usercp_register.phpCzy ktoś wie co to może znaczyć ?
Wszystkie "Czerwone" wpisy są oczywiście ustawione już dobrze.

stone
28-12-2007, 22:19
Nadpisz zmodyfikowane pliki forum oryginalnymi i zobacz czy to rozwiąże problem rejestracji na forum

MarkII
28-12-2007, 23:10
O.K. wszystko działa jak należy. Sprawdzone na hostingu. To co nie działało było u mnie na localhoscie, więc pewnie musiałem coś namieszać w ustawieniach serwera.

Pozdrawiam.