PDA

Zobacz pełną wersję : reklama po lewej prawej



omisly
28-12-2007, 20:56
witam, szukam komponetow aby mozna zarzardzac reklamami z lewej i prawej strony.. tych reklama ma byc kilka i to z obu stron... jeszcze jak mam newsa to ma byc rowniez reklama po prawej stronie contentu, nie w prawym side barze.. i reklamy na dole przed footerem... zaczynam sie bawic w joomli wiec prosze o pomoc...dzieki z gory...

czajna
28-12-2007, 22:30
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,listcats/cat_id,1763/Itemid,35/

http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,listcats/cat_id,1755/Itemid,35/

omisly
29-12-2007, 11:09
ta strone przejelecialem w jedna i druga strona i nic nie znalazlem ...

GOGOKOM
02-01-2008, 14:02
Zaczynasz się bawić a nie przeczytałeś całej pomocy w której masz info o modułach strony itp poczytaj o templatce zajrzyj do niej i wtedy problem będzie rozwiązany szukasz modułu który nasz w standardzie kwestia tylko odpowiednio do wkomponować gdzie chcesz polecam jeszcze ArtBannersPlus znajdziesz go na joomla.pl ale najpierw przeczytaj całą pomoc oszczędzisz sobie kłopotów w czasu, zwłaszcza czasu oczekujesz od forum joomla podstawowej wiedzy a jej nie czytasz chociaż wszystko masz jak na widelcu.
Przydadzą ci się jeszcze podstawy html.
Pozdrawiam i życzę miłej lektury i sukcesu z reklamą.

omisly
02-01-2008, 17:03
Zaczynasz się bawić a nie przeczytałeś całej pomocy w której masz info o modułach strony itp poczytaj o templatce zajrzyj do niej i wtedy problem będzie rozwiązany szukasz modułu który nasz w standardzie kwestia tylko odpowiednio do wkomponować gdzie chcesz polecam jeszcze ArtBannersPlus znajdziesz go na joomla.pl ale najpierw przeczytaj całą pomoc oszczędzisz sobie kłopotów w czasu, zwłaszcza czasu oczekujesz od forum joomla podstawowej wiedzy a jej nie czytasz chociaż wszystko masz jak na widelcu.
Przydadzą ci się jeszcze podstawy html.
Pozdrawiam i życzę miłej lektury i sukcesu z reklamą.

Ja juz ten problem rozwiazalem.. wczesniej... a html znam.. na ogol nie czytam helpow i am dochadze do wszytkiego, ale joomla mnie troche przerosla z poczatku.. wystarczylo posiedziec troche dluzej i jest jasne.. dzieki za pomoc

bstok5
23-02-2008, 12:12
Mam problem ; mam dwa miejsca na reklamy na gorze (dziala OK) ale lewa juz nie dziala. Zmienilem w konfiguracji podziala na klientow ale mimo to nic sie nie pokazuje :eek: co to moze byc ? :rolleyes:

inkos
23-02-2008, 14:48
Mam problem ; mam dwa miejsca na reklamy na gorze (dziala OK) ale lewa juz nie dziala. Zmienilem w konfiguracji podziala na klientow ale mimo to nic sie nie pokazuje :eek: co to moze byc ? :rolleyes:
pomoc.joomla.pl ;)

bstok5
21-03-2008, 21:21
Czy to możliwe zeby byla to wina joomli ? Jak w konfiguracji modulu zapisze ze te iejsce jest dla danego klienta to w tym miejscu nie pokazuje zadnej reklamy :( Trzeba jakis przedrostek dac albo cos ... bo po prostu nie dziala ... o co chodzi .... :confused: