PDA

Zobacz pełną wersję : Runtime Error R6025



Kamil Wolski
29-12-2007, 17:17
Witam.

Prowadzę stronę internetową pod adresem www.fotografia.bydgoszcz.pl. Raczej ze wszystkim sobie radzę, jednak pojawiła się sprawa która mnie przerasta.

W przeglądarkach Opera oraz FireFox strona wyświetla się bez problemu, co jest raczej typowe. Problemy pojawiają się z IE. Wersja 7.0 radzi sobie ze stroną równie dobrze co inne przeglądarki, ale już 6.0 nie. Po otwarciu strony tytułowej należy kliknąć w jeden z odnośników w Menu. W tym momencie wyskakuje okienko windowsowskie z błędem Runtime Error R6025 i zamyka przeglądarkę.

Próbowałem, nieco po omacku, znaleźć przyczynę. Zauważyłem, że gdy z 'html-owej' części templetki usunę odnośnik do CSS'a, strona się nie wysypuje. Problem zaczyna się gdy strona ma się odwołać do tego CSS'a. Oto link do niego:

http://www.fotografia.bydgoszcz.pl/templates/tem_trentco/css/template_css.css

Czy ktoś z was spotkał się już z takim problemem?

stone
29-12-2007, 21:17
a czy sprawdzałeś czy problem dotyczy tylko Twojego kompa? niestety nie mam juz ie6 aby sprawdzić

Kamil Wolski
29-12-2007, 21:18
Sprawdzałem. Dotyczy to wszystkich komputerów z IE6, bo nie tylko na moim, ale na kilku znajomych oraz kuzynki te same błędy.

stone
29-12-2007, 21:28
nie podoba mi sie pierwsza deklaracja body, usun ja na poczatek i zobacz. a jezeli nie pomoze to najprosciej zrob to metoda prob i bledow usun najpierw pol css i zobacz czy pomoze, jak zidentyfikujesz w ktorej polowce jest blad, usuwaj fragmnety dalej az dojedziesz do bledu :)

Kamil Wolski
03-01-2008, 01:55
Problem znaleziony. Błędem było podwójne odniesienie do plików CSS. Jednym z tych plików była templetka, drugi należał do skryptu Lightbox. IE6 sobie z tym nie radził, stąd błąd. Piszę dla potomnych ;).