PDA

Zobacz pełną wersję : Po instalacji forum, nie mogę go nigdzie znaleźć!



damianez
31-12-2007, 00:31
Zainstalowałem skutecznie forum, jest jako komponent w panelu administracyjnym, również je skonfigurowałem ale na stronie nie ma go.
Jestem totalnie początkujący, i nie wiem w jaki sposób umieścić link do forum na stronie, czy powinno się samo pojawić, czy coś trzeba zrobić, pomocy!
:mad:

Dakota
31-12-2007, 03:22
mainmanu -> new -> component ->next -> i wybierz z listy


pozdrawiam
Dakota

zwiastun
31-12-2007, 04:06
Przeczytaj odpowiedź dla Miłosza
http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=57280#post57280

damianez
31-12-2007, 07:44
dzięki za pomoc. Wprawdzie teraz męczę się nad dodaniem kategorii (nie ma poradnika wśród linków które podałeś dla miłosza jeśli chodzi o forum).

zwiastun
01-01-2008, 18:40
Nie ma po to, żebyś się nie męczył!
Są dwa inne - też dla Ciebie i do tego uwaga odnosząca się także do Ciebie!

damianez
01-01-2008, 19:28
O ile dobrze rozumiem to forum jest miejscem na zadawanie pytań?
Ale widzę że "pan" administrator ma wyraźne problemy ze zrozumieniem że początkujący może czegoś nie wiedzieć.
Życzę równie życzliwych "pomocników" w innych dziedzinach życia w których będziesz zaczynał przygodę z czymś nowym, no chyba że jesteś omnibusem.
:D

zwiastun
02-01-2008, 02:10
Tu do rozumienia nic nie ma. Forum i owszem, jest do zadawania pytań. Ale do zapoznania się z podstawami są podręczniki!
Rzeczywiście, dostałeś "nieżyczliwą" odpowiedź!
Reakcja na następną na pytanie z zakresu ABC będzie zgodna z zasadami na tym Forum - do kosza!

PS. Zanim jeszcze raz pozwolisz sobie na uwagę pod moim adresem, zważ, że nie dla impertynencji poświęcam Ci swój czas!