PDA

Zobacz pełną wersję : AdsManager



Tran
31-12-2007, 18:58
witam! podobam sie AdsManager, niestety nie ma modłuu filtrow na front end (np.: wojewodstwo/miasto/dzielnica; kupna/sprzedaz, ..itd.). czy ktos zna o AdsManager i wie jak moze to rozwiazac?
Pozdrawiam!

sogo
31-12-2007, 21:13
Pisz jaśniej o co Ci chodzi, czy chcesz stworzyć w adsmanagerze nowe pola? Nie znam innych wersji ale w 2.1.8 w panelu administracyjnym tego komponentu można stworzyć sobie różne kolumny i pola.
pozdr.

Tran
31-12-2007, 21:28
Dzięki za szybką odp.!
Inaczej mówiąc, Adsmanager ma modłul AdsManager Search, a to za mało! Chcę albo przezrobić ten modłul, albo pisać nowy, podobny do "EZ Realty Search Filter Module" (http://www.ezrealty.info/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1).
Pozdrawiam!
Wszystkiego najlepszego nowego roku!

sogo
31-12-2007, 21:35
No to teraz wiem, że nic Ci nie powiem w tym temacie :) .
pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku 2008.

GOGOKOM
02-01-2008, 13:50
W adsmanager w panelu admina tworzysz swoje własne pola i je odpowiednio konfigurujesz i WTEDY ZAZNACZASZ OPCJE WYSZUKIWARKI w zależności od rodzaju pola takie masz możliwości przy wyszukiwarce.
Zanim zmarnujesz czas na tworzenie nowego poczytaj o stworzonym, zobacz WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI, jak to zrobili inni a może wykorzystasz gotowe rozwiązania - chyba że zrobisz coś lepszego to czekamy z niecierpliwościom na kolejny moduł adsa.
Życzę owocnej pracy.

Tran
02-01-2008, 19:42
GOGOKOM, już zrobiłem tak jak radzisz, ale chciałem mieć filtry. Na przykład: mogę wybrać odpowiednie województwo, potem wybrać miasto, następnie Dzielnicę ..itd, i jeszcze wybór "Rodzaj transakcji" (podobne w http://www.oferty.net). Czy można to zrobić w AdsManager bez tworzenie nowego?
Pozdrawiam.

GOGOKOM
03-01-2008, 13:49
Tak tworzysz pole np kujawsko-pomorskie następnie np bydgoszcz i inne miasta podporządkowane województwu i przy tych miastach po prawej masz kiedy dane miasto (pole) ma się wyświetlać zaznaczasz kujawsko-pomorskie i dane miasto wyświetli się tylko wtedy - jaśniej nie umiem popróbuj po testuj sporo roboty cię czeka powodzenia nie zapomnij o polu inne ponieważ o ile pamiętam nie ma opcji łączenia pola wyboru z tekstem wpisywanym ominąć to możesz nieobowiązkowym polem "inne miasto z wybranego województwa" czy coś w tym stylu.

Tran
04-01-2008, 07:07
Dziękuję za wskazówki. Popróbuję.
Pozd.