PDA

Zobacz pełną wersję : HONE i przekierowania



sq7jzi
05-01-2008, 11:58
Mam taki problem.
Wykupiona domena na serwerze, na adresie głównym domeny strona w html`u.
W podkatalogu zainstalowana joomla w wersji:
Joomla! 1.5.0 Production/Stable [ Takriban ] 5-October-2007 21:00 GMT

Wchodzę na stronę z podkatalogiem pokazuje mi się białe tło bez żadnej grafiki, tylko z napisami z menu głównego.
Jak wcisnę Administrator, to każe mi sie zalogować i przenosi mnie do panelu administracyjnego.
OK
Ale jak wciskam HOME, to przekierowuje mnie na główną domenę, czyli w HTML`u. Domyślam się, że da się to gdzieś przestawić, ale nie mogę znaleźć gdzie i to, że po wejściu na podkatalog z joomlem nie pokazuje się grafika, to też może być ten sam problem.
Proszę o podpowiedź.

Na prawdę nikt nie wie <wow><co>

Kys
10-02-2008, 23:11
Sądzę że należało by ustanowić subdomenę i zaparkować ją na ten katalog (powinny mieć te same nazwy np: test.domena.pl na katalog test) katalog stanie się głównym dla joomla i wszystko powinno działać

inkos
10-02-2008, 23:21
Sądzę że należało by ustanowić subdomenę i zaparkować ją na ten katalog (powinny mieć te same nazwy np: test.domena.pl na katalog test) katalog stanie się głównym dla joomla i wszystko powinno działać
Oczywiście jeśli odpowiednie dane zostaną wpisane do pliku configuration.php umieszczonym w głównym katalogu Twojej instalacji Joomla. Co i jak było już wielokrotnie nawet dzisiaj wałkowane na tym forum. Szukaj.