PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem, nie działają ciasteczka



kosiarz
05-01-2008, 12:01
Hej

Na początku pozdrawiam tu wszystkich, bo jestem nowy. Przeglądałem forum i niebardzo znalazłem odpowiedź na moje pytanie. Jeśli pisze w złym dziale to prosze o przeniesienie.

Mam problem z cookies.

Zalożyłem konto na http://ddl2.pl/ i założyłęm tam joomle. Mam tylko taki problem że nie moge się na utworzonej stronie zalogować. Tym bardziej nie moge się zalogować do panlu admina strony.
Cały czas przy logowaniu mi wywala że ciasteczka są wyłaczone i muszą być włączone żeby się wylogować. Trochę to dziwne bo ciasteczka mam włączone we wszystkich przeglądarkach. Próbowałem operą firefoxem i konqerorem i wszędzie mimo włączonych ciasteczek a tej stronie wywala mi że są wyłączone i nie moge się zalogować.
To napewno nie jest problem z moimi przegladarkami bo równolegle testuje joomle na innych serwerach i tam mogę się logować a tutaj nie.

Co na to poradzić?

lomanki66
05-01-2008, 12:30
Spróbuj na serwerze utworzyć katalog tmp w katalogu głównym

kosiarz
05-01-2008, 12:41
Utworzyłem katalog /tmp ale dalej to samo :(

zwiastun
05-01-2008, 14:51
Jakieś info o usługach serwera? Na stronie ich nie ma, trudno zgadywać?

kosiarz
05-01-2008, 15:32
A dokładnie o jakie informacje kolega pyta?
W panelu seorwania strony nie ma jakiegos zbiorczego zestawienia danych konta.

W mailu o założeniu konta dostałem coś takiego:

NS1: ns1.microhost.pl
NS1 IP: 82.177.192.125
NS2: ns2.microhost.pl
NS2 IP: 82.177.192.125

MySQL Databases: unlimited
Domain Pointers: unlimited
SSH Access: OFF
Secure Socket Layer: OFF
CGI: OFF
PHP: ON
DNS control: OFF

zwiastun
05-01-2008, 18:52
Choćby informacje, które podawał instalator. Szukanie dalej ma sens, jeśli serwer spełnia wymagania Joomla. A te opisano w materiałach nt. instalacji!

kosiarz
05-01-2008, 19:03
No to chyba bede musial od nowa wgrać soft, bo teraz nie mam jak wam pokazać tych komunikatów.
Pozatym, to tu na forum kiedy czytałem topic o najlepszych darmowych serwerach pod joomle to pisali wlaśnie o nim i dlatego tu założyłem :)