PDA

Zobacz pełną wersję : Sekcje



hecz
02-11-2005, 21:56
Moja strona podzielona jest na trzy części: lewą, środkową i prawą. Gdzie ustawia się tak sekcje aby wyświetlene były na środku i i nie znikała prawa część strony? Teraz sekcje wyświetlene są z wyrownaniem do prawej i znika prawa część strony.

Po lewej stronie mam menu z sekcjami. Czy można zrobić tak aby po kliknięciu w menu na jakas sekcje jej podsekcje wyswietlene byly ponizej sekcji w menu. Przykład: http://www.brwinow.com/index.php?Itemid=1 - z lewej strony mamy menu i po wybraniu "Wiadomości" w menu pojawiaja się działy.

Proszę o pomoc. Z góry dzięki!

zwiastun
02-11-2005, 22:05
Najlepszą pomoca dla Ciebie będzie zapoznanie się z podstawami, poelcam, poradnik addny Calahan na poczetk, bo krótki - joomladem.pl link na dole

hecz
03-11-2005, 20:03
przeglądnołem pomoc ale dalej nie mogę znaleźć odpowiedzi na mojej pytania :( Proszę o pomoc.

stone
03-11-2005, 22:53
Co do prawego panela to wejdz we wlasciwosci modulu jaki chcesz aby sie wyswietal po prawej i ustaw w okienku po prawej na All , jak chwycisz jak to dziala bedziesz mógł poeksperymentowac z ustawieniami

we wlasciwosiach linku w menu ustaw jakis inny link jako elemnt nadrzedny
spruboj a zobaczysz jak to dziala:)

magic
05-11-2005, 13:02
Odnośnie menu (tak szczegółowiej):
Otwórz swoje menu do edycji, utwórz nową pozycję w tym menu.
We właściwościach tej nowej pozycji masz pole o nazwie Element nadrzędny - zmień domyślną wartość Top (Góra) na inny element (istniejącą już pozycję menu) na liście.
W ten sposób utworzysz submenu dla tej istniejącej wczesniej pozycji menu.
Przykładowo:
Jeśli istniejąca pozycja w twoim menu to "Tabela sekcja artykułów" (pokazuje listę kategorii artykułów w danej sekcji) o nazwie Wiadomości, to możesz jako submenu wstawić np. link do "Tabela Kategoria artykułów" (pokazuje tabelę wiadomości w wybranej kategorii należącej do wybranej sekcji). Wtedy we właściwościach tego submenu, w polu "Element nadrzędny" zaznaczasz zamiast Top - Wiadomości i masz submenu ...

Jeśli chodzi o stronę Brwinów, to tam został zastosowany jakiś dodatkowy komponent / moduł obsługujący menu (rozszerzający jego możliwości). Kto wie jaki ?

Przy okazji: jaki byście polecali komponent / moduł tego typu ?

stone
06-11-2005, 22:04
jezeli chodzi Ci o te wytluszczenia to obawiam sie ze to moze byc modyfikacja wlasna

hecz
06-11-2005, 22:18
Wielki dzięki za odpowiedzi, poradzilem sobie. Wielki dzieki:)