PDA

Zobacz pełną wersję : Ukrycie tytułu artykułu statycznego



gerowski
06-01-2008, 00:53
W Joomla 1.0.13 PL tak w wersji ISO jak UTF mam problem z ukryciem tytułu artykułu statycznego przy pomocy opcji "Pokaż tytuł strony" w parametrach edycji artykułu. Artykuł linkuje z menu oczywiscie fukncja linkowania do artykulu statycznego.

Przejrzałem forum z uzyciem opcji szukaj ale niestety nie znalazlem podobnego watku.

Bede wdzieczny za pomoc.

pzdr
Jarek

pieniu
09-02-2008, 16:16
Jak w temacie mam ten sam problem.
Dzięki za wszelką odpowiedź.

yama
09-02-2008, 16:27
jezeli artykul jest linkowany z menu to jak macie pokazywanie tytulu w konfiguracji tego elmentu menu?

pieniu
09-02-2008, 17:41
Hej ! Dzięki za odpowiedź. W parametrach artykułu mam ustawione "Pokaż tytuł strony" na ukryj. To jest jedyna opcja, którą ustawiłem innej nie mogłem znaleźć. Chyba już mi na oczy padło.

yama
09-02-2008, 18:26
;) Napisalem zeby s zajrzal do ustawien tego elementu w menu a nie w samym artykule. Czyli wejdz w ustawienia menu w ktorym masz odnosnik do tego artykulu i zobacz jego ustawienia (tego odnosnika/linka), jak tam masz ustawione wyswietlanie tytulu.

pieniu
09-02-2008, 19:10
Spodziewam się westchnięcia z Twojej strony ale czuje, że jestem blisko :)

wszedłem w menu>mainmenu>Start (moj arytkul statyczny)

759

yama
09-02-2008, 20:30
moge tylko westchnac nad swoja tepota, prowadze Cie na manowce bo mi sie chyba cos ubzduralo. Mozesz podac adres strony?

pieniu
09-02-2008, 22:06
Strona jest dopiero w trakcie dopieszczania na localu. Wczesniej robilem strone na joomla 12 i nie bylo takiego problemu. Zobaczymy, moze pogrzebie w pliku content.php
A tymczase wielkie dzieki za odzew, jakbys mial jakies pomysly to chetnie wyslucham tzn przeczytam :)

rajcho
19-02-2008, 02:19
mam ten sam problem. Zaznaczam opcje ukryj tytul a on dalej niestety jest. Jedyne co moglem zrobic to dla klasy komorki tytulu wpisalem w CSSie visibility:hidden;

asiah
18-05-2008, 12:17
Polecam sposób kolegi Qbitsu. Też się naszukałam, a tu proszę.

Rozwiązanie Qbitsu:
Cytat:
w pliku administrator\components\com_typedcontent\typedcon tent.polish.xml musisz znaleźć <param name="page_title"... i zamienić na <param name="item_title"... następnie trzeba jeszcze wejść w edycję każdego materiału statycznego i jeszcze raz zmienić opcję ukryj przy Pokaż tytuł strony