PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc - Joomla Joomla! 1.0.10 Stable PL [ Sundown ] 26 June 2006 00:00 UTC



miloszc
07-01-2008, 13:56
Witam kolegow,
zainstalowalem Joomle PL 1.0.10 i napotkalem nastepujace problemy - moze wynikaja one z mojej niewiedzy czy tez braku doswiadczenia z tym CMS - nie wiem.
1. czy istnieje mamboot/komponent ktory pozwoli mi na dodawanie zdjec do artykulow bezposrednio przy edycji np. z pulpitu lokalnego kompa? (browse > insert image) Obecnie musze najpierw w/w zdjecie wgrac do Biblioteki Mediow by dopiero potem dodac go do artykulu. Chcialbym by osoby piszace artykuly mialy prostsze zadanie
2. czy istnieje bezpeiczny update w/w Joomli do nowszej wyposazonej w te ulatwienie-bez utraty zawartosci strony?
bede wdzieczny za pomoc.\
Milo

zwiastun
08-01-2008, 22:59
Jak masz czas, to instalujesz Joomla 1.0.10 gdy jest 1.0.13! Ale to Twój wybór!
Na oba pytania odpowiedzi zarówno na forum jak i np. www.demo.joomla.pl czy w plikowni!

miloszc
08-01-2008, 23:09
Istotnie - jednak nie wiedziec czemu przy instalacji 10.0.13 cos (nikt nie wie czemu:)) powodowalo zawieszanie aplikacji (problemy z PHP) stad moj wybor na 10.0.10. Ostatnio otrzymalem jednak info ze juz powinno wszystko dzialac poprawnie stad moeje pytanie o Patcha do wersji 10.0.13 bym nie musial wszystkiego od nowa tworzyc (dane itd) A tych informacji niestety nie znalazlem - stad moje, byc moze ignoranckie pytanie (za co sorry osoby doswiadczone)
Milo

zwiastun
10-01-2008, 00:25
Rozumiem, że do informacji już dotarłeś, łatki nie ma! Ale to wcale nie znaczy, że konieczna instalacja od 0