PDA

Zobacz pełną wersję : artykuły i prawa użytkowników proszę o pomoc



mati12
09-01-2008, 20:56
Jestem początkującym użytkownikiem Joomli. Chciałbym aby była możliwość dodawania przez zarejestrowanych użytkowników artykułów 9 wiadomości ) po przez kontent. Nie chce zmienia praw użytkownikom z registrem na Publisher bo jest to Doś kłopotliwe i wymaga mojej inicjatywy. Udało mi się znaleśc na forum informacje o pliku content.php w komponentach tylko nie wiem zabardzo, co w nim zmieni, aby już zarejestrowani użytkownicy mieli możliwość dodawania artykułów. Proszę o pomoc

zwiastun
10-01-2008, 00:29
Możliwość dodawania artykułów zarejestrowanym użytkownikom można ustawić w menu dla użytkowników. Prawa redaktora to prawa do publikacji tych artykułów. Rozsądek nakazywałby jednak, żeby ktoś to przed publikacją przeglądał. Czym innym jest forum, czym innym publikacje artykułów!
prostych sposobów zmian nie ma. Zmiany w kodzie to nie zabawa dla osób, które piszą o sobie "Nie mam pojęcia" czy "Nie za bardzo wiem".

mati12
10-01-2008, 19:20
ale po to jest chyba forum aby pomuc mniej zaawansowanym użytkownikom. To co napisałeś już wiem . szukam innego rozwiązania