PDA

Zobacz pełną wersję : edytory WYSIWYG - w morde kolczastego jeża!



donut
03-11-2005, 00:34
ku..ca mnie trafia - poradzcie czy to wina IE czy to wina czegos innego co sie nazywa edytory
joomla 1.0.3 - oryginal angielskojeyczny

objawy
(poza wk..)
FCK - dziala ale nei pokazuje ramek z ikonkami
TINY sie laduje ale to wszystko
mosCE j.w laduje sie i mozna edytowac tylkotresc glowna bez znaczkow i nie ma mozliwosci edycji intro


przeinstalowalem mosCE z 1.0.3 na 1.0.2 - jak radzili na stronie producenta.. i **************** dalej nie dziala

za to ciekawostka - mosCE i tiny DZIALAJĄ POD FIREFOXEM.....

system XP home - a co , legalizuję się ! toska m40x 163
IE 6.0.2900.1280...
pomozcie bo mnie trafi a pewnie cos jest wlaczone i zapomialem co .. - Operowiec ze mnei przebrzydly

rafal_off
03-11-2005, 09:58
http://forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=74

donut
03-11-2005, 17:56
ano prawda


wina tkwi w szczególe

NIE WOLNO INSTALOWAC JOOMLI na pod domenie - i potem zmieniac

poddomena.domena.pl -> poddomena= domena = domena.pl ...
-jesli joomla dziala na 2 domenach to livesite musi wskazywac tą poprzez którą będzie się dokonywać zmian.


thx raf

wienie
10-11-2005, 13:46
ano prawda


wina tkwi w szczególe

NIE WOLNO INSTALOWAC JOOMLI na pod domenie - i potem zmieniac

poddomena.domena.pl -> poddomena= domena = domena.pl ...
-jesli joomla dziala na 2 domenach to livesite musi wskazywac tą poprzez którą będzie się dokonywać zmian.


thx raf

A ja z domenami mam wszystko ok nic nie zmienialem a blad jest wciaąż.
Np. nie moge w mosCE 103 wgrac zalacznika bo wyskoczy okno z komunikatem Direct access to this location is not allowed! w przegladarce firefox

zwiastun
10-11-2005, 17:18
Przeczytaj instrukcję instalacji, jeśli jest taki błąd, to ustaw odpowiednio prawa dostępu.

rzodkiewka
11-11-2005, 23:37
to wina łatek microsoftu - pisali nie dawno o tym, że mogą namieszać - niestety już nie dające się odinstalować, zresztą nawet gdyby (co odinstalowałem wszystkie - i instalnąłem najnowszeo autopatcher-a, który miał być poprawiony o takie bugi) to i tak nic to nie da, gdyż dalej są problemy pod IE - może na czystym systemie z update-ami sprawdzonymi (jak niby najnowszy autopatcher) by grało? Napewno gra na samym sp2 i nie pod IE nio prócz może .... ech - ja i tak musze zrobić kiedyś instalację na nowo, choć mamie to nie przeszkadza a ja za nie długo nowego kompka ... pozdrófka

donut
14-11-2005, 21:01
za przeproszeniem co do ...wy nedzy mają aktualizacje do problemu z wgrywaniem komponentów, modyfikowaniem ich itp ?


Zajawkarz.. ty weź przestan z takimi dyrdymałami

kolega pisze ze ma problem rowniez pod firefoxem czyli - gdzies jest czeski błąd a nie spisek globalny MS...

albo gdzies są prawa zmienione
albo jest bledny wpis livesite
albo cos zgola nieprawdopodobnego co jest tak proste ze jeszcze nikt nie wpadl ze to moze byc to - moze nawet opublikowane/lub nie boty - bodajrze w joomli mają byc opublikowane wszystkie mozliwosci - a ich ostateczny wybor dokonywany jest w menu-site - user managment lub w configuration.. gdzies jest zwykle przeoczenie przy wpisach robionych przez nas - userow koncowych

wienie
14-11-2005, 23:48
Zgadza sie ze to musi byc jakis czeski blad lub jakis banal ale czasem takie banaly sie szuka miesiacami, szczegolnie jak ktos sie nie zna dobrze na rzeczy ;-)