PDA

Zobacz pełną wersję : JoomlaPE 1.0.8d



stone
25-03-2006, 23:20
W nowej wersji:
Integracja forum phpbb2 by przemo ( http://www.przemo.org )
Aktualizacja pomostu do SMF do wersji 1.1 stabilnej

paczka do pobrania www.pe.joomlapl.com

norbi1977
26-03-2006, 00:36
witam
prośba o informację ... jak bezpiecznie zaktualizować 1.0.8a z forum phpbb
na nową 1.0.8d z forum by przemo.
Będę bardzo bardzo bardzo wdzięczny za pomoc

stone
27-03-2006, 13:58
co do przejscie z phpbb jak komponentu dla joomli na przemo na pewno nie ma prostego sposobu, gdyz wydaje mi sie ze konwerter bedzie tylko dla czystego phpbb, wiec trzeba by tu recznie cos tekigo opracowac

Co do pozostałych składników w dziale download PE dla wersji sa ukatulnienia składników

stone
29-03-2006, 10:02
Wkradło się kilka drobnych błędów w instalator Joomla z wybrana opcja forum Przemo, dziś wieczorem je poprawię i uaktualnie paczkę

norbi1977
29-03-2006, 22:22
wracając do przejscia na 1.0.8d z przemo:

nie zależy mi na zachowaniu forum.. te ktore mam teraz mozna całkowicie usunąc. zalezy mi tylko na przejsciu na tę wersję z zachowaniem wszystkich artykułów.
Moze jest jakiś łatwy sposób? :) prosze :)

stone
30-03-2006, 21:14
to najlepiej usunac komponent php (odinstalowac) i zainstalowac forum przemo podkatalogu forum i napisac pliku joomli i forum plikami z integracji. Ale poczekaj jezeli chcesz tego uzywac na stronie bo nie było jeszcze do konca wszystko testowane jak chodzi o integracje

norbi1977
30-03-2006, 21:43
dzięki serdeczne, w takim czasie czekam na sprawdzenie integracji... pzdr:)

rzodkiewka
10-04-2006, 11:08
Stone nie wiem czy otych błędach mówisz, ale ja serwerze płatnym ma to:
syntax error, unexpected $end in /home/zajawka/public_html/administrator/components/com_forum/admin.forum.php

a na stronie głównej w logowanie: też błąd Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/zajawka/public_html/modules/mod_phpbb_login.php

A forum wogóle się nie pokazuje

Czy to już poprawione?

stone
12-04-2006, 21:50
Problem jest że nikt inny mi tego nie zgłaszał, a nie potrafię tego błędu wygenerować u mnie. Jezli byś mógł mi udostepnic ten serwis gdzie jest błąd, tylko na razie mi się dziecko rozchorowało i za bardzo czasu nie mam, ale pisz na PW

rzodkiewka
24-04-2006, 15:34
Stone nowe błędy się pojawiły - może coś w bazie się namieszało - chodzi o utworzenie nowych userów - czegoś nie działa, jos directory tez cosik - wieczorem spróbuję odświeżyć MYSQL i dać na naprawę itd.

Robisz coś przy tym phpbb?

rzodkiewka
24-04-2006, 15:49
Stone nowe błędy się pojawiły - może coś w bazie się namieszało - chodzi o utworzenie nowych userów - czegoś nie działa, jos directory tez cosik - wieczorem spróbuję odświeżyć MYSQL i dać na naprawę itd.

Robisz coś przy tym phpbb?

rzodkiewka
25-04-2006, 00:48
Danie na naprawy tabel nic nie zmieniło

kolejne wysypy - będac nie zalogowany w RemoS.. - Warning: opendir($/home/zajawka/public_html/downloads/uploads): failed to open dir: No such file or directory in /home/zajawka/public_html/components/com_remository/remository.php on line 101 Header

Co zrobić by w RemoS... można było pod tytułem w plikowni umieścić zdjęcie pliku?
Docman jest dobry, ale opisów nie ma: długich i krótkich, pokazują się kategorie tylko jak jest się zalogowany, a e josdirecory - Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/zajawka/public_html/administrator/components/com_josdirectory/admin.josdirectory.php on line 1631

.. ech Przetestuje EZ Store - spoko - wszystko działa, lecz brak plikowni [choć to nie problem - zrobic ikonkę do pobierania w html] jak i do kup teraz - nio to mam problema z głowy, ale ciekawi mnie z kąd powyższe błędy i odpowiedzi na me pytania

ramelof
26-04-2006, 18:04
czy można dodać SF 1.3.5 to przema czy zmieni on pliki których on niepowinien

stone
27-04-2006, 07:25
A co to jest SF?

@zajawkarz - z foum phpbb na razie nic nie robiłem bo też autor itegracji na razie nic nie wydał

rzodkiewka
27-04-2006, 10:55
Stone a mógłbyś coś na to poradzić:

będac nie zalogowany w RemoS.. - Warning: opendir($/home/zajawka/public_html/downloads/uploads): failed to open dir: No such file or directory in /home/zajawka/public_html/components/com_remository/remository.php on line 101 Header

Co zrobić by w RemoS... można było pod tytułem w plikowni umieścić zdjęcie pliku?
Wprawdzie jak pisałem EZ Store mi wystarczy, ale może remository kiedyś mi sie przyda

Co się mogło zchrzanić, jeśli chodzi o dodawanie userów? - obczaj Stone PS. dostałes na PM hasła etc.?

Jak uaktualnić joomlaboard do 1.1.2? - by pozostały dane i spolszczenie?


Fanks

stone
27-04-2006, 16:52
Dam znać wieczorkiem, dan na PM dostałem tylko z czasek krucho:)

rebs
02-05-2006, 14:03
czy paczka JoomlaPE 1.0.8d jest uzupelniona. na joomla.pl wyszedl nowy patch. czy jest on zaimplementowny:] do pe108d??

stone
02-05-2006, 22:33
Jeszcze nie ale postaram sie to dodac w tym tygodniu, wogóle trochę mnie pracy czeka aby pouaktualniac wszystko a cały czas cos innego na głowie:)

rebs
10-05-2006, 19:41
czas mija a paczka stoi stara. nic sie nie dzieje. ale nie narzekam :p

stone
10-05-2006, 20:02
Paczka stoi bo mi Windows padł, i mam z tym trochę roboty. Muszę jeszcze jedną stronę skończyć i potem wezmę sie za aktualizację PE bo na to muszę mieć jeden cały dzień. Powinno być zrobione do końca tygodnia.

rzodkiewka
13-05-2006, 22:27
Po wybraniu skórki d_blue w joomlaboard przy rozwinietych wątkach pokazuje błąd

Warning: in_array(): Wrong datatype for second argument in /home/zajawka/public_html/components/com_joomlaboard/thread.php on line 95

przy otwarciu tematu:

\n$msg_ip";?> ";?> ";?> ";?> - $msg_signature";?>

stone
15-05-2006, 13:24
Obawiam się że to może byc problem z samym joomlaboard,zobacz u nich na forum czy czegos w tym temacie tam nie. Nic mi nie przychodzi do głowy ze strony joomli

Musaki
20-05-2006, 11:55
Jest taka możliwość żeby zaimportować użytkowników z phpBB przema do joomli ?? nie chciałbym stracić tych wszystkich userków.

stone
22-05-2006, 10:31
Do takiego importu służy skrypt synch.php w paczce instlacyjne integracji (link w podpisie)

rzodkiewka
25-05-2006, 13:08
zauważyłem, że wybór edytora nic nie zmienia - cały czas jest ten domyślny, z strony w ustaweniach użytkownikach działa

Pozatym po instalacji bez przykładów - bym ustawił jak właśnie ustawienia konta były domyślnie instalowane - bo ja np. nie wiem jak to zmienić Pozdrówka

stone
26-05-2006, 00:27
hmm, co do edytora to sprawdz czy sa opublokowane odpowiednie mamboty i czy icj odpiblikowanie cos zmieni