PDA

Zobacz pełną wersję : Muzyka na RC4!



foruser
10-01-2008, 18:50
Jednak można...

www.donderland.pl (http://www.donderland.pl)
Wejdź na: Rozrywka/Muzykomentarz

Robiłem, robiłem aż ZROBIŁEM!!!
Więc chcę się pochwalić :D

man4business
11-01-2008, 21:08
Nie wiem czy oglądałeś swoją stronę pod Internet Explorerem 6 (wciąż przeglądarką, której używa duża rzesza ludzi)... wygląda koszmarnie (wszystko się rozjeżdża, litery za wielkie, banner totalnie nie w kolorze tła).
To nie jest w sumie wina Twojej aplikacji tej skórki, tylko wina samego template "Aurora" (którego to autorzy chyba nigdy nie obejrzeli dzieła pod IE 6).

foruser
11-01-2008, 21:19
Zgadza się.
A na Windows 3,1 zupełna masakra...

IE 7 jest do pobrania za free i może to zrobić nawet lamer...

man4business
12-01-2008, 13:08
Dobrze wykonana strona uwzględnia rzeczywistość, a nie usiłuje ją nagiąć do własnych potrzeb ;-)

Nie ma co przesadzać z Windows 3.1, ale niektórzy celowo nie ściągają IE7, bo wygląda (moim zdaniem) koszmarnie.

Minimum dla serwisu/strony to dobry (poprawny) wygląd pod IE6/7, Firefoxem/Mozillą i Operą... dlatego template Aurora mnie trochę rozczarował. Sytuację ratuje zmiana czcionek base z wartości względnej 80% na bezwzględną, np. 13px. Czyt to jednak gwarantuje zawsze dobrą konstrukcję, nie testowałem.

foruser
12-01-2008, 13:18
Widocznie moja strona jest dla tych wszystkich - oprócz IE 6...
Ja akurat uważam, że IE 7 jest o klasę wydajniejsz, bezpieczniejszy i mniej konfliktowy. Wystarczy trochę porównań z dotychczasowymi (pożal się Boże) dokonaniami Microsoft...

Używam Microsoftu od... pierwszego dnia gdy był dostępny jeszcze jedynie "na zachodzie"...

thomas_ks
12-01-2008, 18:36
na twojej stronie donderland.. jest taka informacja

"TWOJA WŁASNA WITRYNA
Jeżeli podoba Ci się nasza witryna, mogę zrobić dla Ciebie podobną. Koszt uzależniony jest od zawartości i stopnia komplikacji. Nie powinien jednak przekroczyć kwoty 500 złotych."




nie ładnie :D 500 zł za zainstalowanie darmowego CMS'a :D:D ludzie nie dajcie sie na to nabrać :D

foruser
12-01-2008, 18:43
Jeżeli uważasz, że moja witryna to tylko darmowy CMS, to wydaje mi się - jeszcze daleka droga przed Tobą...

thomas_ks
12-01-2008, 22:42
a co jest ponad 'tylko darmowy CMS' ? :D