PDA

Zobacz pełną wersję : reset ustawien



gwozdziu
10-01-2008, 22:13
Witam,

Mam pewien problem, mam joomle 1.0.13 i chcę użyć komponentu EZ store, ProductBook, josDirectory i ustawienia w każdym z nich po próbie zmiany resetują się zdjęcia nie chcą się wgrać..... PHP register_globals setting mam ostawione poprawnie oraz wpis w globals.php (zmiana 0 na 1 w którejś linijce)

Możecie mi pomóc .morduje się z tym od kilku dni.

bbruda
11-01-2008, 14:11
tutaj (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/func,fileinfo/id,197/) mozna pobrac wersje Joomla Productbook 1.0.3 PL

to wersja dla iso ja potrzebowałam akurat dla utf wiec przerobiłam dwa pliki, to znaczy zmieniłam w darmowym edytorze KED2.0 kodowanie na utf-8 i zainstalowało mi sie bez problemu, tak samo jest z polskimi znakami w panelu administracyjnym
moze dodam ze to przy instalce productbook.xml oraz plik jezyka w katalogu language/polish.php

wersja ta działa tez z ustawieniami register_globals off przynajmniej w przypadku mojego serwera

jedyny problem mam taki ze nie robi mi miniaturek ale moze byc to wina braku bibliotek, sprawdze to później, jesli wina komponentu można zrobic to recznie w programie graficznym i wrzucic do katalogu components/com_productbook/img_thumbnails/

powodzenia ;)

bbruda
11-01-2008, 15:49
brakowało mi gd2 po restarcie apache zaczeło działac jak trzeba
powodzenia