PDA

Zobacz pełną wersję : Linkowanie zdjęcia w IE



Jdwind
11-01-2008, 05:05
Witam,
mam na stronie linki w dwóch kolorach, zrobiłem nowy moduł, w którym dodałem dwa zdjęcia, które także podlinkowałem. Oczywiście nie chcę, żeby objęte one były kolorem linków ze strony, więc stworzyłem sobie klasę dla modułu (right) i dla tej klasy ustawiłem style dla linków - color itd. I w Firefoksie mam ładne, "czyste" zdjęcia. Natomiast w IE są podlinkowane z kolorem jak reszta strony. Co powinienem jeszcze dodać w stylach, żeby w IE też działało? Kod wygląda tak:
.prawa a, .prawa a:hover {
color: #fff;
font-weight: normal;
text-decoration: none;
.

Jdwind
13-01-2008, 21:44
Dodałem przy kolorze !important, żeby chociaż link w IE miał kolor tła, ale dalej w IE zdjęcie jest "objęte" kolorem jak reszta linków. Dlaczego tak się dzieje? FF ładnie mi czyta style.
Edit:
Link do zdjęcia TUTAJ (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea24a04181259547.html). Chodzi mi o tą niebieską obramówkę wokół zdjęcia. Już nie wiem, jak mam ustawiać. IE nie obowiązują żadne standardy czy jak?

Jdwind
19-01-2008, 04:50
No cóż, najlepsze rozwiązania chyba zawsze są banalne... Wszedłem w moduł ze zdjeciem, edytowałem html i dopisałem border: 0px i .. po sprawie :)