PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd po modyfikacji pliku językowego



sylwekb
11-01-2008, 12:23
Znalazłem jeden błąd w tłumaczeniu i zmodyfikowałem plik językowy polish.php w wersji Joomla 1,013 UTF-8, po zapisaniu pojawia się komunikat. Czy od wersji 1,013 nie można edytować plików językowych? To samo robię na poprzednich wersjach Joomla i nie ma problemów:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /....../language/polish.php:1) in /..../index.php on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /...../polish.php:1) in /..../index.php on line 251

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /...../language/polish.php:1) in /...../index.php on line 252

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /...../language/polish.php:1) in /..../index.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /....../language/polish.php:1) in /...../index.php on line 254

sogo
11-01-2008, 12:50
pewnie strzeliłeś "byka" , może opuściłeś jakąś kropkę lub przecinek w definicji :)
pozdr.

sylwekb
11-01-2008, 13:01
No faktycznie zjadłem jedną literkę, już działa.

osmin
21-04-2008, 15:51
Mam ten sam błąd. Powstał on po modyfikacji pliku polish.php - zrobiłęm dopisek
setlocale(LC_ALL,'pl_PL.UTF-8');

Dzięki temu dopiskowi nazwy miesięcy i dni mają polskie litery zamiast znaków zapytania. Używam wersji joomli 1.0.13 utf.

Niestety ma to też wpływ na panel administracyjny, który nie działa poprawnie. Wyskakuje taki błąd:
Warning: session_start() [function.session-start (http://chalabala.info/joomlautf/administrator/function.session-start)]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/rrafaell/ftp/joomlautf/language/polish.php:1) in /home/rrafaell/ftp/joomlautf/includes/joomla.php on line 810

Warning: session_start() [function.session-start (http://chalabala.info/joomlautf/administrator/function.session-start?5211b8776a2439019584ecde5e1861ac=5847e55118f 07cc8be87e682e2c59c76)]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/rrafaell/ftp/joomlautf/language/polish.php:1) in /home/rrafaell/ftp/joomlautf/includes/joomla.php on line 810

Gdy wrzucę plik polish.php z wersji ISO i przerobię go na UTF, to nei ma tego błędu, a w Panelu Administracyjnym jedyną niedogodnością jest to, że w niektórych miejscach zamiast polskich znaków jest "?".
Jak to poprawić?

crazyluki
21-04-2008, 15:58
osmin: dopisz pl.PL.UTF-8 w ustawieniach globalnych joomli - tak to się powinno zrobić:)

osmin
21-04-2008, 17:09
Nie pomogło.

po EDITcie:

Wróciłem do oryginalnego pliku polish.php. Dodałem jedynie zapisek, który podałeś i problem zniknął. Jednie tylko dni tygodnia i miesiąca wyświetlają się teraz po angielsku :)

po EDITcie 2:
Jak teraz dodałem dopisek:
setlocale(LC_ALL,'pl_PL.UTF-8');

to znowu pojawiły się te błędy, ale nazwy dni i miesięcy są po polsku. Da się to jakoś skorygować?