PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria z miniaturką podgalerii



CNK
12-01-2008, 11:49
Witam, szukam galerii podobnej do Zoom Gallery, ale koniecznie z miniaturkami podgalerii..

Wcześniej korzystałem z singapore zamieszczonej w materiale statycznym, lecz z powodu zbyt dużej ilości obrazków, przyjazne linki (Atrio JoomSEF) strasznie się mieszały i galeria nie działała prawidłowo..

Edit: nie szukam galerii we Flashu

Edit2: temat do zamknięcia, miniaturkę można zrobić w opisie podgalerii w Zoom Gallery ;)

klausania
12-01-2008, 14:17
Expose4 jest taką galerią, wgrywa się ją jako komponent i działa bezproblemowo, startowe hasło do niej: manager
Wstawia się do niej zdjęcia z dysku, można tworzyć miniaturki itp. ale jest we Flashu... A i najlepiej żeby (w panelu admina) rozdzielczość przy zarządzaniu była taka: 1024x867
Ale jakby co możesz ją zobaczyć na mojej stronie: www.domowezoo.com
A pobrać można ją stąd: http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,189/

biznesmaster
15-01-2008, 01:46
Mam nadzieję, że ta wersja będzie działać. W sumie korzystałem kiedyś z tego komponentu i muszę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony.

Nie jestem mocny z technicznych rzeczy i ostatnio pojawił mi się problem, bo nie instalacja nowej wersji expose poszła sprawnie, ale nie mogłem się zalogować :) Sprawdzimy tą wersję

klausania
15-01-2008, 12:06
Ja też miałam problem z zalogowaniem się; właśnie z tą wersją, wiele razy instalowałam to ponownie, bo mi zależało akurat na tej galerii i potem zrozumiałam w czym problem. Ja próbowałam zawsze zmieniać hasło do galerii, żeby nie było tego manager. Raz spróbowałam nie zmieniać hasła i wpisałam je uważnie- litera po literze - I zadziałało :D Teraz wszystko działa bezbłędnie. Ale nie radziłabym zmieniać domyślnego hasła w galerii (manager) ponieważ potem może się tak stać, że już więcej się nie zalogujemy....