PDA

Zobacz pełną wersję : [szukam] Komponent do zarządzania artykułami na stronie podobny do com_articleman



inkos
13-01-2008, 15:08
Witajcie!

Od kilku dni szukam komponentu do zarzadzania artykułami (aktualnościami)podobnego do komercyjnego com_articleman - Article Factory Manager (http://articlemanager.thefactory.ro/). Zależy mi na kilku funkcjach które są w Joomli trochę "zagmatwane" a trochę bardziej "przyjaznie" przedstawione w tym komponencie (od frontu: tabela z artykulami danego autora z opcjami edycyjnymi, od tyłu: zatwierdzanie artykułów przez admina, komunikacja pomiędzy adminem a autorem, trochę opcji. itp.) :)

Prosze też o opinie na temat tego komponentu? Czy warto w niego inwestowac? Czy jest jakiś "zamiennik" na GNU/GPL?

zwiastun
13-01-2008, 15:32
:)Jagódki, stety niestety tylko za dudki
Czy warto zainwestowac? A są Ci rzeczywiście potrzebne te funkcjonalności?

inkos
13-01-2008, 16:17
Jagódki, stety niestety tylko za dudki
Czy warto zainwestowac? A są Ci rzeczywiście potrzebne te funkcjonalności?

Właśnie to jest to najważniejsze pytanie.

To co jest w tym komponencie od frontu to rzeczywiscie warte jest zastanowienia. Bo i nie ma tam nic "szczególnego" (formularz dodawania nowego, stopka autora i ta tabelka z artykułami danego autora). W sumie coś zbliżonego możnabyłoby osiągnąć modyfikujac to co jest.(?) Tylko czy jest to do zrobienia na Joomli bez dodawania dodatkowego komponentu?

Za to od tyłu: proste zatwierdzanie artykułów (nie znalazłem tego w takiej postaci w jednym miejscu w Joomli); opcje dla okreslenia praw uzytkowników od frontu(podstawowe ale tez nie znalazlem czegos takiego w Joomli); komunikacja admin -> autor (w sumie jest w Joomli ale np. nie ma takich szablonów wiadomosci).

W sumie mi wychodzi pół na pół i jestem w kropce. :confused: Zapytałem na forum bo tak szczerze to dutków trochę szkoda za niezbyt rozbudowana rzecz a i moze jest juz cos innego od dawna na GNU/GPL. :)

Szkoda tez ze tych funkcjonalnosci nie ma w samej Joomli. Ale może kiedyś :)

Miłego dnia
Inkos

aroncz
20-01-2008, 00:37
witam, a ja poszukuje prostego komponentu do zarzadzania artykulami, chodzi mi o to aby np na stronie glownej byly 5 ostatnio dodanych, pod nimi link "archiwum" i tam archiwalne artykuly wg dat np.

18.01.2008
artykul 10
artykul 9
artykul 8
artykul 7
artykul 6

17.01.2008
artykul 5
artykul 4
artykul 3
artykul 2
artykul 1

najlepiej jakby to bylo za free

z gory dzieki i pozdrawiam

Sova
20-01-2008, 03:31
aroncz
Jak chcesz 5 - to sobie ustaw, aby wyświetlanych było 5...
Archiwum? Joomla! oferuje taki komponent i jest on nawet w standardowej paczce. Zobacz sobie przykład nawet tutaj: http://joomlapl.com/ - 2 link w menu...