PDA

Zobacz pełną wersję : [1.5 rc4] Galeria w artykule



nomi_ice
14-01-2008, 12:41
Witam mam na swojej stronie galerie o nazwie PHOCA GALLERY jest mi w zupelnosci wystarczajaca. I chcialem zrobic cos atakiego zeby z danej kategori badz w inny sposob umieszczac w danym artykule np. kategorie galerii np. artykul brzmi "Sanocki Dzień Strażaka 2007 "a w galerri jest kategoria" Imprezy-> Sanocki Dzień Strażaka 2007 " i zeby to wyswietlalo sie w artykule.. comam zrobic bo przegladam forum ale niema na to odpowiedzi...

Byc moze polecacie inna galerie co mozna ta robic:):):)

zwiastun
14-01-2008, 18:00
Przede wszystkim do produkcyjnych zastosowań NIE POLECAMY Joomla 1.5 RC. To nie jest stabilna wersja! Co więcej - najczęściej na pytania: Che mi się nie tylko chlebka, ale i jagódek, i masełka, i miodziku, odpowiedź najczęściej brzmi: jagódki dojrzewają dopiero, zamiast masełka - masmix lub coś podobnego (komponenty dla Joomla 1.0.x w trybie legacy), a miodzik będzie może za rok, może za trzy!
Prosze sobie uświadomić, że historia STABILNEJ wersji Joomla 1.0 trwa już rok 3, nie licząc m*bowej przeszłości, a CoreDev właśnie opublikowało 1.0.14 RC1. Czy naprawdę nie przemawia, że Ci Panowie, co to robią, wiedzą dobrze, co robią i na joomla.org korzystają z Joomla 1.0?

Szukaj składników na extension.joomla.org. W końcu galerii aż tak wiele nie ma, a na dodatek jeszcze oznaczono, czy to do 1.0 czy 1.5

nomi_ice
14-01-2008, 22:02
juz teraz wiem czemu sie tak Adminie czepiales..i narzekasz ciagle ze jak kazdemu by przyszlo odpisac.... etc.

nie dziwnie Cik sie z reszta jak KAZDEMU wyklad dajesz taki jak teraz napoczatku :/ niewazne co ja stosuje chce joomla 1.5 rc4 to uzywam niepolecacie trudno ja mam swoje zdanie :) Dziekuje poszukam sobie ;]

zwiastun
15-01-2008, 06:00
Ależ! Twoja wola! Nikt Ci niczego nie zabrania, bo i dlaczego. Natomiast wnioski sugeruję wyciągać w odniesieniu do siebie i dla siebie! A komentarze ad personam zostawić sobie na pogawędki przy wieczornym piwku!
PS. Gratuluję przenikliwości i zdolności formułowania ocen. A tak przy okazji, to co oceniasz i na jakiej podstawie?

cygan3
16-01-2008, 15:37
Witam mam na swojej stronie galerie o nazwie PHOCA GALLERY jest mi w zupelnosci wystarczajaca. I chcialem zrobic cos atakiego zeby z danej kategori badz w inny sposob umieszczac w danym artykule np. kategorie galerii np. artykul brzmi "Sanocki Dzień Strażaka 2007 "a w galerri jest kategoria" Imprezy-> Sanocki Dzień Strażaka 2007 " i zeby to wyswietlalo sie w artykule.. comam zrobic bo przegladam forum ale niema na to odpowiedzi...

Byc moze polecacie inna galerie co mozna ta robic:):):)


Z tą galerią nie ma problemu zobacz jak to wygląda u mnie na photosoul.pl, jeśli jesteś jeszcze zainteresowany rozwiązaniem tego problemu to napisz do mnie na gg. To co napisz co i jak.