PDA

Zobacz pełną wersję : SOBI 2 po polsku



ALIPO
14-01-2008, 14:28
Witam
Jaki plik SOBI2 zainstalować żeby moduł był po polsku. Zainstalowałam nanjowasza wersje ale mam tylko po angielsku i po niemiecku

kamax
14-01-2008, 15:23
Spolszczenie musisz ściągnąć ze strony SOBI , a następnie instalujesz je z panelu administracyjnego SOBI w joomli

ALIPO
18-01-2008, 09:33
Dziękuje za odpowiedź

lazer8
13-02-2008, 10:29
Witam serdecznie,
Niestety mam problem przy instalacji polskiej paczki... nonstop wyskakuje mi pusta strona... nie mam pojęcia jak inaczej zainstalować polski język. kopiuje na serwer paczkę al enie wiem gdzie wklepać "polish_utf_8.xml" Jeśli wiecie jak rozwiązać ten problem to proszę o pomoc.
Z góry dziekuję i pozdrawiam!!

Dariusz69
03-05-2008, 20:59
Pobrałem najnowszą wersję SOBI czyt. 2.8.6, do tego oczywiście język polski. Brak jednak najważniejszego, polskich znaków ś, ć i inne zamianiają się w krzaki przy wpisie do katalogu to samo, prosze o pomoc.

Nie ma różnicy czy instaluje ISO czy UTF paczka językowa jest do wersji 2.8.4 jej jednak na necie próżno szukac.

inkos
03-05-2008, 23:27
Nie ma różnicy czy instaluje ISO czy UTF paczka językowa jest do wersji 2.8.4 jej jednak na necie próżno szukac.
A jak ma nie być problemów. Wystarczyło porównac pliki i zauważyłbys iż w pliku admin.polish.php brakuje jakies 30 kilka defin a w polish.php 2 defin.
Wystarczylo otworzyc angielski plik jezykowy. Skopiowac co trzeba (oznaczone sa nowosci dla wersji 2.8.5) i przetlumaczyc na nasze. Tym sposobem mialbys polska wersje w wersji pelnej i najaktualniejszej. :)

bessos
21-02-2009, 22:06
Witam,

Mam następujący problem. Kiedy wpisuje tekst w wyjaśnienie (tooltip) -menadze pól. Tekst na stronie pojawia sie z krzczkami bez polskich liter. Od strony administratora wszystko jest ok do tego wyjaśnienia osadzone wsystemie pokazywane są dobrze tylko nowe informacje które chce wpisać pojawiają sie z krzaczkami.

Dzieki za pomoc